• Cahit Özkan: Gerilim Siyaseti ile Adalet Temin Edilemez

  AK Parti MKYK üyesi ve Denizli Milletvekili Av. Cahit Özkan, sözde ‘Adalet Yürüyüşü’ başlatan CHP’yi eleştirdi. Sürecin provokatörler tarafından manipüle edilebileceğini söyleyen Özkan, “Gerilim siyaseti ile adalet temin edilemez.” dedi.
  Türkçe
 • BAKAN ZEYBEKCİ GÜNDEMİ DEĞERLENDİRDİ

  Ekonomi Bakanı Zeybekci: "Türkiye Katar'ın ihtiyaçlarını karşıladı"
  Türkçe
 • BAKAN ZEYBEKCİ, RUSYA MİLLİ GÜNÜ RESEPSİYONUNA KATILDI

  Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Rusya Federasyonu’nun Ankara Büyükelçiliği Maslahatgüzarı Sergey Panov’un ev sahipliğinde büyükelçilikte düzenlenen milli gün resepsiyonuna katıldı.
  Türkçe
 • ÜRETİM İLE EĞİTİMİ BULUŞTURUYORUZ

  AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, üretim reform paketinin sanayicilerin en önemli ihtiyacı olan ara eleman sorununa çözüm sunacağını belirterek, bu düzenlemenin üretim ve eğitimi buluşturacağını söyledi.
  Türkçe
 • ÖZKAN: Yeni Sisteme Uygun Bir İçtüzüğe İhtiyaç Var Meclis İçtüzüğünün değiştirilmesi için partiler

  Meclis İçtüzüğünün değiştirilmesi için partiler arasında uzlaşma sağlanamadı, ortak komisyon kurulamadı. AK Parti kendi teklifini getirecek ve diğer partilerin desteğini isteyecek… Konuyu katıldığı bir iftar programında değerlendiren AK Parti MKYK Üyesi Denizli Milletvekili Av. Cahit Özkan Meclisin yeni bir iç tüzüğe ihtiyacı olduğunu vurguladı.
  Türkçe
 • AK Parti Denizli İl Teşkilatımız ve partililer iftar’da biraraya geldi

  AK Parti Denizli İl Teşkilatımız ve partililer iftar'da biraraya geldi
  Türkçe
 • BAKAN ZEYBEKCİ: “PROJE BAZLI YATIRIM TEŞVİK SİSTEMİNDE YILSONU HEDEFİMİZ 100 MİLYAR LİRA”

  Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Türkiye Müteahhitler Birliği (TMB) Yönetim Kurulu Başkanı Mithat Yenigün ve beraberindeki heyeti bakanlıkta kabul etti, ardından gündemdeki konulara ilişkin gazetecilerin sorularını yanıtladı.
  Türkçe