• ×

  İlçe Başkanı

  ABDURRAHMAN AKDOĞAN

  Bekilli

  15,10,1983 tarihinde Denizlide dünyaya geldim ilkokulu kutlubey mahallesinde tamamladıktan sonra orta ve lise öğrenimimi bekilli de tamamladım lise mezunuyum muhasebe bölümü. ticari faaliyetlere başlamam nedeniyle okul hayatımı sonlandırdım. farklı birçok ticari faaliyette bulundum sürücü kursu işletmesi minibüs işletmesi tarımsal faaliyet bakkal sigortacılık gibi. ticari faaliyetlerim devam ediyor. siyasi yaşantım 2006 yılında başladı ak partide sandık başkanı mahalle başkanı ilçe yönetim kurulu üyesi gibi görevlerde bulundum siyasi büyüklerimin ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN ın da uygun görmesiyle partime ve memleketime daha iyi hizmet edeceğimi düşündüğüm ilçe başkanlığı görevine layık görüldüm. evli ve 3 çocuk babasıyım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  ALİ ÖZCAN

  Serinhisar

 • ×

  İlçe Başkanı

  CELAL ÖZBİLEN

  Güney

  13 mayıs 1988 yılın denizli güney ilçeisnde doğdum ilk orta ve liseyi güney ilçesinde okudum daha sonra denizli pamukkale üniversitesine gittim 1 sene okuduktan sonra güney ilçesine geri dönüş yapıp iş hayatına atılıp sürücü kursu açtım aralık 2007 yılında. daha sonra askerliğimi yapım geldikten sonra 2010 yılında evlendim daha sonra 2011 yılında Ak Parti Güney İlçe Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyesi ve Başkan Yardımcılığı yaptım daha sonra 2014 yerel seçimlere öncesi 24 mart pazartesi günü kızım dünyaya geldi. 6 gün sonra 30 mart 2014 Yerel Seçimleri yapıldı ve Denizli Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi ve Güney Belediye Meclis Üyesi secildim ve Ak Parti İl Kongre Delegesi seçildim. daha sonra bize verilen görev ile birlikte 02.12.2017 de AK PARTİ İLÇE BAŞKANI Oldum.

 • ×

  İlçe Başkanı

  EKREM BAŞER

  Merkezefendi

  Aslen Denizli Merkez’e bağlı Göveçlik Kasabası’ndan olan Ekrem Başer 17 Temmuz 1983 tarihi’nde Denizli’de doğmuştur. 1994’te Gazi İlkokulu’nu bitirerek, PEV Lisesi’nde orta öğrenimini 1998’de tamamlamış sınavda başarı göstererek Denizli Anadolu Lisesi’ne kabul olmuş ve burayı 2001 yılında bitirmiştir. Üniversiteyi Başkent Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde okuyan Başer burayı 2007 yılında bitirmiştir. Sanayici bir aileden geldiği için ticaret hayatıyla tanışması erken yaşlarda olmuştur. Eğitimi hayatı boyunca ailenin sahibi olduğu fabrikada sırasıyla her departmanda çalışmış, eğitimi neticesinde askerlik görevini Çanakkale’de tamamlamış ardından Yedeks Tekstil A.Ş.’de İcra kurulu Bşk görevini sürdürmektedir. Evli dir. KARİYER HEDEFİ Kısa vadede, daha fazla istihdam sağlayıp çevreye ve dolayısıyla ülkemize katkı ve fayda sağlamak Uzun vadede, ülkemize daha fazla fayda sağlayacak noktada yöneticilik yapmak. EĞİTİM BİLGİLERİ 09/2001 – 06/2007 Başkent Üniversitesi İİBF Fakültesi İşletme Bölümü 09/1998 – 06/2001 Denizli Anadolu Lisesi 09/1994 – 06/1998 Özel Pamukkale Üniversitesi Eğitim Vakfı Lisesi 09/1989 – 06/1994 Denizli Gazi İlkokulu İŞ DENEYİMİ 06/2006 – Halen Çalışıyorum Yedeks Tekstil A.Ş. İcra Kurulu Başkanlığı Pozisyon : İcra KuruluBaşkanı İş tanımı : Şirket faaliyetlerinin organizasyonu ve yönetimi YABANCI DİL BİLGİSİ İngilizce İleri Derecede okuma yazma ve konuşma. BİLGİSAYAR BİLGİSİ * Microsoft Windows 2001/XP * Word – Excel - Powerpoint * İnternet kulanımı ÜYESİ OLDUĞU SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI Şirket Kanalıyla : Denizli Sanayi Odası, Denizli Ticaret Odası, Denizli İhracatçılar Birliği ETKİNLİKLER 08/1998 Oxford Headington School Yaz Dönemi Dil Okulu 08/2005 Education First Yaz Dönemi Dil Okulu, US. 2003-Halen Gerek Eğitim Döneminde, gerekse eğitim sonrası dönemde alanıyla ilgili sayısız seminere katılmıştır.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MEHMET EMİN GİRAL

  Baklan

  Baklan Dağal Mahallesinde ikamet etmekteyim,Tekstil işiyle uğraşmaktayım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MESUT TÜRKOĞLU

  Honaz

  24.12.1983 yılında honaz da doğdum ilçemde ticaretle uğraşıyorum evli ve iki çocuk babasıyım...

 • ×

  İlçe Başkanı

  MUSTAFA TEKİN

  Beyağaç

 • ×

  İlçe Başkanı

  NURHAYAT ŞANLI

  Acıpayam

  02.04.1978 hollanda groningen doğumludur. Evli ve 2 çocuk annesidir. Groningen şehir hastanesinde kurum içi lojistik ve organizasyon egitimleri almış, 3 yıl personel şefliği yapmistir. Acıpayam Engelliler derneğinde bask.yardımcılığı yapmistir. Uluslararası prof. Yaşam ve Öğrenci koçudur.Ak parti ilçe yön.krulu üyesi,ilçe bşk.yardımcısı, meclis üyeliği görevlerinde bulunmustur. Halen 2016 dan bu yana Acıpayam ilçe başkanlığı gorevini yürümektedir. Çok iyi derecede flamanca bilmektedir.

 • ×

  İlçe Başkanı

  SUAT KAÇAMAZ

  Babadağ

 • ×

  İlçe Başkanı

  TANJU GÖKÖZ

  Çameli

  10.07.1976 ÇAMELİ DOĞUMLUYUM.İŞ HAYATINA ESNAF OLARAK BAŞLADIM.MARKET VE RESTAURANT İŞLETİYORUM.2008 TARİHİNDE PARTİMİZE ÜYE OLDUM.YÖNETİM KURULU ÜYESİ İDİM.PARTİMİZN 5. VE 6. KONGRESİNDE İLÇE BAŞKANI OLARAK SEÇILDİM..İLÇE BAŞKANLIĞIM AKTİF DEVAM ETMEKTEDİR.

 • ×

  İlçe Başkanı

  UĞUR GÖKBEL

  Pamukkale

  15.12.1979 sarayköy doğumluyum.

 • ×

  İlçe Başkanı

  VOLKAN GEZEN

  Sarayköy

  1980 Denizli doğumluyum. İlk, orta, lise eğitimimi Sarayköy'de tamamladım. 2001 yılında Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldum. Askerlik görevimi tamamladıktan sonra özel şirketlerde kontrol mühendisi olarak çalıştım. 2004 yılında kendi işyerimi açtım. Halen Sarayköy'de kendime ait İnşaat Şirketi ve Sigorta Acenteliği alanında faaliyet gösteriyorum. Evliyim, 1 erkek çocuğum var.

 • ×

  İlçe Başkanı

  YILMAZ BAYLAVLI

  Kale

 • ×

  İlçe Başkanı

  YÜKSEL YILMAZ

  Çal