• ×

  İl Başkan Yrd/Siyasi Hukuki İşler

  YUSUF İZZET AYHAN

  Yusuf İzzet Ayhan 1966 yılında Büyükyaka’da doğmuştur. Denizli Cumhuriyet Lisesinden mezun olmuştur. Bir yıl Ankara Ottü de hazırlık sınıfı okuduktan sonra Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümünü kazanıp 1989 yılında mezun olmuştur. Pamukkale Üniversitesi Muhasebe Ana Bilim Dalında yüksek lisansa başlamıştır, oradan tezini vererek mezun olmuştur. 2001 yılında Ak Parti’nin kurucu üyeleri arasında yer almıştır. Teşkilatımızın Bütün kademelerinde üye, delege,yönetim ve yürütme kurulu üyeliklerinde bulunmuştur. 2003 – 2007 Şahin Tin başkanlığında İl Mali ve İdari İşler Başkanlığı, 2007 – 2011 Bilal Uçar başkanlığında İl yönetim kurulu üyeliği, 2004 Mahalli seçimlerinde Meclis Üyesi seçilerek 5 yıl Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanlığı yapmıştır. 2004 – 2009 yılları arası Nihat Zeybekçi başkanlığında Belediye Meclis Üyeliği, 20 yıldır Denizli’ de mali müşavir olarak çalışmakta ve iyi derecede İngilizce az Fransızca bilmektedir.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Teşkilat

  HALİL TURAN

  30.09.1970 Acıpayam doğumlu olup,evli ve 3 çocuk babasıyım. Ortaokul mezunuyum. 1987 yılında çalışma hayatına başladım. Emsan Usta yardımcılığı ile devam eden çalışma hayatım askerlik sonrası Denizli Orman Bölge Müdürlüğün de telsiz teknisyeni olarak devam etti. Çeşitli sendika ve derneklerde temsil ve yönetim kademelerinde yer aldım.2003 yılında HAK-İŞ Tarım Orman İş sendikasıyla başlayan çalışmalarımız Öz orman iş sendika Denizli Bölge Başkanı olarak devam etmekte. HAK –İş Konfederasyon Başkanlığı görevini de sürdürmekteyim.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Seçim İşleri

  MUSTAFA GÜRBÜZ

  Mustafa Gürbüz 05.08.1972 tarihinde Denizli Çal da doğmuştur. Evlidir.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Tanıtım Medya

  CEVDET ÇİFTÇİ

  CEVDET ÇİFTÇİ 2004 YILINDAN BUYA AK PARTİDE GÖREV ALMAKTAYIM.İL YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ VE İL BAŞKAN YARDIMCILIĞI GÖREVLERİNDE BULUNDUM. ŞU AN İL YÖNETİM KURULU ÜYESİ GÖREVİNDE BULUNMAKTAYIM. GIDA SEKTÖRÜNDE RESTURANT VE CAFE İŞLETMEKTEYİM.EVLİ VE ÜÇ ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sosyal Politikalar

  ABDULLAH ŞENCAN

  Abdullah Şencan 05.06.1970 tarihinde Burdur’da doğmuştur. Evlidir.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Dış İlişkiler

  MÜBERRA ÖZNUR

  Müberra Öznur 1969 yılında Denizli’ de doğmuştur. İlk Orta ve Lise tahsilini Denizli ‘de tamamlamıştır. 1987 yılında Denizli İmam Hatip Lisesi ‘ni bitirmiştir. Başörtüsü sorunu nedeni ile Üniversiteye devam edememiştir. Evli 3 çocuk annesidir. Refah partisi döneminde kadın kollarında görev almıştır. Ak Partinin kurulması ile parti çalışmalarına başlamıştır. Aktif olarak Ak Parti de görev almıştır. 2011 seçimlerinde millet vekilimiz Nurcan Dalbudak hanımefendinin seçim danışmanlığını yapmıştır. 7 Ocak 2012 tarihinde yapılan kongre ile AK Parti Denizli il Kadın Kolarında görev almıştır. O günden itibaren İl Kadın Kolları Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı olarak ilimizdeki tüm ilçe ve köyleri gerek üye kaydı gerekse seçim çalışmalarında bulunmuştur. Ayrıca Denizli Çölyaklılar Derneğinde aktif olarak çalışmalarda bulunmuştur. Şefkat Kahramaları Derneği’nin kurucu yönetim kurulu üyesi ve halen başkan yardımcısıdır.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Yerel Yönetimler

  ŞAMİL ÇINAR

  Şamil Çınar 1961 yılında Yozgat ili Sorgun ilçesi Emirhan köyünde doğmuştur. 1968 yılında Babasının işi gereği Ankara’ya yerleşmiştir. İlk Orta ve Teknik Lise öğrenimini Ankara’da tamamlamıştır. 1981 yılında üniversite eğitimi için geldiği Denizli’de 9 Eylül Üniversitesi Denizli Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümünü Bitirmiştir. 1985 yılında Denizli’de kurduğu kendi inşaat firmasında yöneticilik yapmaktadır. 2002-2004 ve 2004-2006 yılları arasında İnşaat Mühendisleri Odası Denizli Şubesi Yönetim Kurulu Başkanlığı görevlerinde bulunmuştur. 2004 ve 2009 yerel seçimlerinde Denizli Belediyesi Meclis Üyeliği görevine seçilmiştir. Aynı tarihlerden itibaren Belediye Başkan Yardımcılığı görevini yapmıştır. Evli ve 3 çocuk babasıdır

 • ×

  İl Başkan Yrd/Ekonomi İşler

  DİLAVER YARDIM

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler

  ALİ TAŞEVLİ

  10.09.1972 Yılında şimdiki adıyla Servergazi eski adıyla Gerzele köyünde doğdum.ilköğrenimimi Denizli Merkezdeki Gazi İlköğretim okulunda,Orta Öğrenimimi Denizli İmam Hatip Lisesi’nde, Lise eğitimimi Denizli Lisesi eski adıyla Büyük Mektepte tamamladım.Üniversite eğitimimi (Breyer State Amerikan Üniversitesi İşletme bölümü) dışarıdan okuyarak tamamladım.Havlu ,bornoz,çorap ve iç giyim üzerine faaliyet gösteren fabrikamızda Yönetim Kurulu Başkanlığı yapmaktayım.Evli ve 3 çocuk babasıyım. Gönül verdiğim AK Parti Teşkilatına 2008 yılında üye oldum.2009 yılında İl yönetiminde görev aldım. Buldan İlçe Koordinatörlüğü Acıpayam, Tavas, Serinhisar Bölge Koordinatörlüğü görevimin ardından İl başkan Yardımcılığı görevine getirildim.(Tanıtım Medya Başkanlığı)2012 yılına kadar bu görevimde devam ettim. Denizli Sanayi Odası Meclis Üyesi Meclis Başkan Yrd., Denizli Belediye Spor Denizli Emniyet Spor , Fakir ve Muhtaçlara Yardım Derneği başta olmak üzere birçok sivil toplum kuruluşlarında Yönetici,Başkan , Başkan Yrd. Görevlerimi yapmaktayım.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Mali ve İdari İşler

  MUSTAFA KÜÇÜKER

  Aslen Babadağlı olan Küçüker Ailesinin 3.ferdi olarak 26.08.1965 yılında Denizli’de doğdu. Kâtip Çelebi İlkokulu, Pamukkale Orta Okulu ve Denizli Endüstri Meslek Lisesini bitiren Mustafa Küçüker, daha sonra yabancı dil eğitimi için İngiltere’ye gitti. Babası Besalet Küçüker, Denizli’nin önde gelen tekstilcilerinden birisi olunca Mustafa Küçüker’ de genç yaşta aile şirketinde sorumluluk almaya başladı. Küçüker Tekstil San. Ve Tic. A.Ş. ‘de hemen hemen her görevde çalışan Mustafa Küçüker, 2004 yılından beri Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olarak çalışmaktadır. Ayrıca Sedem Tekstil adında yine tekstil işi ile uğraşan bir aile şirketini de yönetmektedir. Girişimci ruhu ve sivil toplum kuruluşlarının Denizli’nin daha ön plana çıkması için geliştirmeye çalıştığı tüm aktivitelerde bulunmuş ve kendisinden beklenilen tüm rolleri başarı ile yerine getirmiştir. Denizli Genç İş Adamları Derneğinde (Degiad) 3 yıl Başkan Yardımcılığı, Denizli Spor Kulübünde 2 dönem Yönetim Kurulu Üyeliği ve Denizli İhracatçılar Birliği’nde (Denib) Yönetim Kurulu Üyeliği yapmıştır. Profesyonel olarak otomobil pilotluğu da yapan, İngilizce bilen Mustafa Küçüker, evli ve biri erkek diğeri kız olan iki çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Ar-Ge

  YAVUZ AKİ

  Yavuz Aki 18.09.1976 Denizli doğumludur. İlk öğrenimini Merkez Efendi İlkokulunda Orta öğrenimini Pamukkale Ortaokulunda, lise öğrenimini Denizli Lisesinde tamamladı. Halen Eskişehir Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim İşletme bölümünde eğitim hayatına devam etmektedir. Denizli Ticaret Odasında 14. Meslek grubundan Meclis Üyesidir. T.O.B.B. Genel Kurul Delegesi olarak görevine devam etmektedir. Demir-Çelik sektöründe faaliyetine devam eden aile Şirketi AKİ Çelik Ltd. Şti. şirket ortağı olarak iş hayatına devam etmektedir. 1991 genel seçimleri öncesi Anavatan Partisi Gençlik Kollarında siyasi hayatına başlamıştır. Daha sonra İl Yönetim Kurulu üyesi ve İl bşk. Yrd. Olarak görevine yapmıştır. Anap ve Dyp birleşmesi sonrası bir dönemde Demokrat Parti il yönetim kurulu üyeliğinde bulunmuştur. 8 haziran 2012 tarihinde AK Parti İl Yönetim Kurulu üyeliğine seçilmiştir. Güney ve Acıpayam Koordinatörlükleri görevinde bulunmuştur. 01 Şubat 2015 Ak Parti Denizli 5. Olağan Kongresinde il yönetim kurulu üyeliğine tekrar seçilmiştir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sekreterlik

  İSMAİL BALABAN

  İsmail Balaban 01.02.1968 tarihinde Denizli Acıpayam doğumlu evli 3 çocuk babasıdır. 1985 yılından beri esnaflık yapmakta ER-KO Giyim Mağazasının sahibidir. 13 yıl Sporun içinde bulunmuştur. Amatör futbol oynamıştır. Terziler Giyimciler Odasında yönetimde bulunmuştur. Başkan Yardımcılı görevi yapmıştır. Çok sosyal ve aktif biridir. Başbakanımız ve Cumhurbaşkanımızın Ak Partiyi kurmasından sonra Ak Partinin değişik kademelerinde ve yönetiminde bulunmuştur. İl başkan yardımcılığı görevinde bulunmuştur. Son Yerel yönetim belediye başkanlığı seçiminde Pamukkale belediyesinde 17. Sırada Belediye Meclis Üyesi adayı oldum.

 • ×

  İl Başkan Yrd/İnsan Hakları

  AYŞİN BOZKURT

  1983 yılında Denizli'De doğdu. Eskişehir Yunus Emre Süper Lisesinden mezun olduktan sonra Çankaya Üniversitesi Hukuk Fakültesinde Öğrenimini tamamladı.2007-2011 yılları arasında Türkiye de Süt ve Süt ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir firmada çalıştı. 2011 tarihinden itibaren kurucusu ve ortağı olduğu AB Hukuk Bürosunda Avukatlık yapmaktadır.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Çevre, Şehir ve Kültür

  BAYRAM ALİ ÇOBAN

  01/10/1957 Denizli merkeze bağlı çeltikçi köyünde doğdum.2 çocuk babasıyım.İlköğretimimi Denizli merkeze bağlı Çeltikçi ilkokulunda tamamladıktan sonra 1979 yılından 1999 yılına kadar TARİŞTE bir çok kademede görev aldım.1999 yılında ÇOBANTUR servis taşıma firmasını kurdum ve yönetim kurulu Başkanlığı görevini devam ettirmekteyim. 2010 yılında ÖZÇOBANTUR Turizm Seyahat Acentası kurdum ve Yönetim kurulu Başkanlığı görevini devam ettirmekteyim.