• ×

  İl Başkan Yrd/Siyasi Hukuki İşler

  ADEM SALİH DENİZ

  S.M.M.M SORUMLU ORTA BAĞIMSIZ DENETÇİ. 01.03.1963 KALE/ DENİZLİ DOĞUMLU.01.01.1985 DEN 08.03.2005 E KADAR MUHASEBECİ OLARAK, BU TARİHTEN İTİBAREN SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİR OLARAK ÇALIŞMAKTAYIM.08.01.2014 DE BAĞIMSIZ DENETÇİ OLDUM. AB EURO BAĞIMSIZ DENETİM ANONİM ŞİRKETİ SORUMLU ORTAK BAĞIMSIZ DENETÇİ OLARAK ÇALIŞMAKTAYIM. İLİMİZDE BULUNAN ÇEŞİTLİ VAKIF VE DERNEKLERDE YÖNETİCİLİK YAPMAKTAYIM.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Teşkilat

  HALİL TURAN

  30.09.1970 Acıpayam doğumlu olup,evli ve 3 çocuk babasıyım. Ortaokul mezunuyum. 1987 yılında çalışma hayatına başladım. Emsan Usta yardımcılığı ile devam eden çalışma hayatım askerlik sonrası Denizli Orman Bölge Müdürlüğün de telsiz teknisyeni olarak devam etti. Çeşitli sendika ve derneklerde temsil ve yönetim kademelerinde yer aldım.2003 yılında HAK-İŞ Tarım Orman İş sendikasıyla başlayan çalışmalarımız Öz orman iş sendika Denizli Bölge Başkanı olarak devam etmekte. HAK –İş Konfederasyon Başkanlığı görevini de sürdürmekteyim.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Seçim İşleri

  FATİH DURMAZ

 • ×

  İl Başkan Yrd/Tanıtım Medya

  CEVDET ÇİFTÇİ

  CEVDET ÇİFTÇİ 2004 YILINDAN BUYA AK PARTİDE GÖREV ALMAKTAYIM.İL YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ VE İL BAŞKAN YARDIMCILIĞI GÖREVLERİNDE BULUNDUM. ŞU AN İL YÖNETİM KURULU ÜYESİ GÖREVİNDE BULUNMAKTAYIM. GIDA SEKTÖRÜNDE RESTURANT VE CAFE İŞLETMEKTEYİM.EVLİ VE ÜÇ ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sosyal Politikalar

  SAMİM TEFE

 • ×

  İl Başkan Yrd/Dış İlişkiler

  CEMİLE TAŞDEMİR

 • ×

  İl Başkan Yrd/Yerel Yönetimler

  DİLAVER YARDIM

 • ×

  İl Başkan Yrd/Ekonomi İşler

  BAYRAM AKKÜREK

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler

  ALİ TAŞEVLİ

  10.09.1972 Yılında şimdiki adıyla Servergazi eski adıyla Gerzele köyünde doğdum.ilköğrenimimi Denizli Merkezdeki Gazi İlköğretim okulunda,Orta Öğrenimimi Denizli İmam Hatip Lisesi’nde, Lise eğitimimi Denizli Lisesi eski adıyla Büyük Mektepte tamamladım.Üniversite eğitimimi (Breyer State Amerikan Üniversitesi İşletme bölümü) dışarıdan okuyarak tamamladım.Havlu ,bornoz,çorap ve iç giyim üzerine faaliyet gösteren fabrikamızda Yönetim Kurulu Başkanlığı yapmaktayım.Evli ve 3 çocuk babasıyım. Gönül verdiğim AK Parti Teşkilatına 2008 yılında üye oldum.2009 yılında İl yönetiminde görev aldım. Buldan İlçe Koordinatörlüğü Acıpayam, Tavas, Serinhisar Bölge Koordinatörlüğü görevimin ardından İl başkan Yardımcılığı görevine getirildim.(Tanıtım Medya Başkanlığı)2018 yılına kadar bu görevimde devam ettim. Denizli Sanayi Odası Meclis Üyesi Meclis Başkan Yrd., Denizli Ticaret Odası Meclis üyesi,Denizli Belediye Spor Denizli Emniyet Spor , Fakir ve Muhtaçlara Yardım Derneği başta olmak üzere birçok sivil toplum kuruluşlarında Yönetici,Başkan , Başkan Yrd. Görevlerimi yapmaktayım.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Mali ve İdari İşler

  EMİN ŞEN

  Emin Şen 28.05.1975 Denizli Barutçular Mahallesinde doğdu. İlk orta ve lise eğitimini Denizli’de tamamladı. İş adamı ve sanayici ; 9 Eylül Üniversitesi Uluslararası Dış Ticaret Bölümünü bitirdi. Eğitim hayatını tamamladıktan sonra vatani görevini Şanlıurfa ilinde tamamladı. Kariyer hayatını 1996 – 2010 yılları arasında Çiçek Tekstil A.Ş. inde bir çok departmanda görev alıp son olarak genel müdür yardımcılığı görevinde tamamladı. 2010 yılında kurucusu olduğu Poyraz Boya Apre Sanayi Ticaret Limited Şti’ne şirket ortağı ve genel müdür olarak halen görevini sürdürmektedir. Evli bir erkek bir kız iki çocuk babasıdır. Eşi Pamukkale Üniversite Hastanesinde Hemşire olarak görev yapmaktadır. Faaliyette Bulunduğu Sivil Toplum Örgütleri ve Kurumlardan Bazıları: Emniyet Spor Gücü Kulübü görevi: Başkan Dönem: 2009 - … Barutçular Cami Yapt.ve Yaş. Derneği görevi: Kurucu Başkan Dönem: 2009 - …. Amatör Spor Klüpleri Federasyonu görevi: Başkan Vekili Dönem: 2004-…. Gümüşsu Arıtma A.Ş. görevi: Yönetim Kurulu Üyesi Dönem: 2013-… Denizli Sanayi Odası görevi: Meslek Komitesi Üyesi Dönem:2009 -.. Müstakil İş Adamları Derneği görevi: Üye Dönem: 2008 - … Enerji Verimliliği Derneği görevi: Üye Dönem: 2014-… Denizli Valiliği İl Spor Güvenlik Kurulu görevi: Üye Dönem: 2009 - … Çiçek Tekstil A.Ş. Spor kulübü görevi: Başkan Dönem: 2004-2007

 • ×

  İl Başkan Yrd/Ar-Ge

  YAVUZ AKİ

  Yavuz Aki 18.09.1976 Denizli doğumludur. İlk öğrenimini Merkez Efendi İlkokulunda Orta öğrenimini Pamukkale Ortaokulunda, lise öğrenimini Denizli Lisesinde tamamladı. Halen Eskişehir Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim İşletme bölümünde eğitim hayatına devam etmektedir. Denizli Ticaret Odasında 14. Meslek grubundan Meclis Üyesidir. T.O.B.B. Genel Kurul Delegesi olarak görevine devam etmektedir. Demir-Çelik sektöründe faaliyetine devam eden aile Şirketi AKİ Çelik Ltd. Şti. şirket ortağı olarak iş hayatına devam etmektedir. 1991 genel seçimleri öncesi Anavatan Partisi Gençlik Kollarında siyasi hayatına başlamıştır. Daha sonra İl Yönetim Kurulu üyesi ve İl bşk. Yrd. Olarak görevine yapmıştır. Anap ve Dyp birleşmesi sonrası bir dönemde Demokrat Parti il yönetim kurulu üyeliğinde bulunmuştur. 8 haziran 2012 tarihinde AK Parti İl Yönetim Kurulu üyeliğine seçilmiştir. Güney ve Acıpayam Koordinatörlükleri görevinde bulunmuştur. 01 Şubat 2015 Ak Parti Denizli 5. Olağan Kongresinde il yönetim kurulu üyeliğine tekrar seçilmiştir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sekreterlik

  ERSİN ERKAN

 • ×

  İl Başkan Yrd/İnsan Hakları

  BAYRAM ALİ ÇOBAN

  01/10/1957 Denizli merkeze bağlı çeltikçi köyünde doğdum.2 çocuk babasıyım.İlköğretimimi Denizli merkeze bağlı Çeltikçi ilkokulunda tamamladıktan sonra 1979 yılından 1999 yılına kadar TARİŞTE bir çok kademede görev aldım.1999 yılında ÇOBANTUR servis taşıma firmasını kurdum ve yönetim kurulu Başkanlığı görevini devam ettirmekteyim. 2010 yılında ÖZÇOBANTUR Turizm Seyahat Acentası kurdum ve Yönetim kurulu Başkanlığı görevini devam ettirmekteyim.