• ×

  İl Başkanı

  NECİP FİLİZ

  Necip Filiz 25.10.1975 Denizli doğumludur. Evlidir.Oxford Brookes Üniversitesinde(ingiltere) Bilgisayar ve Elektronik Anabilim Dalı Lisans Eğitimigördü. 2005 yılında Fatih Profil San. Ve Tic. A.Ş. de Genel Müdür olarak görev almıştır. 2011 – 2015 yılları arasında Müsiad Denizli Şb. Başkanlığı , Denizli Merkez Efendi Meclis Üyeliği , Denizli OSB yönetim kurulu üyeliği yapmıştır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ABDULLAH KANDEMİR

  1969 Acıpayam doğumluyum.Evli ve 2 çocuk babasıyım. 1986 yılından beri Kandemirler Rot Balans San.Tic.Ltd.Ştİ şirketinin sahibiyim.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ABDULLAH ŞENCAN

  Abdullah Şencan 05.06.1970 tarihinde Burdur’da doğmuştur. Evlidir.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ADNAN KAYA

  20.09.1963 yılında Denizli ‘de doğmuştur. İlk ve orta öğrenimi Denizli de tamamladıktan sonra, Denizli Ticaret Lisesi Muhasebe bölümünden 1983 yılında mezun olmuştur. 1978 yılında Almanya’da yabancı dil ve tekstil üzerine eğitim almıştır. Breyer State Üniversitesi İşletme Bölümünden 2012 yılında mezün olduktan sonra aynı yıl başladığı Pamukkale Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu Muhasebe ve Vergi Uygulamaları programından öğrenime devam etmektedir. Aile şirketi olan Kayalar Teksil – Brode San. Ve Tic. A.Ş. ‘de 1983 yılında işe başlamıştır. İhracat, İnsan Kaynakları gibi departmanlarda üst kademe yöneticilik yapmıştır. Halen aynı firmada Genel Müdür olarak görevine devam etmektedir. Siyasi hayatına 2009 yılında Ak Parti’ye üye olarak başlayan Adnan Kaya, 2009 yerel seçimlerinde 20. Sıradan Belediye Meclis Üyesi adayı olmuştur. Aynı yıl Ak Parti Denizli 3. Olağan Kongresi ile Yönetim Kurulu üyeliğine seçilmiş ve önce Halkla İlişkiler Başkanı daha sonra Yerel Yönetimler Başkanı olarak görev almıştır. 08.06.2012 tarihinde gerçekleştirilen Denizli 4. Olağan İl Kongresi ile tekrar İl Yönetim Kurulu üyeliğine seçilmiştir. 30 Mart Yerel Seçimleri nedeniyle, 2 Eylül 2013 tarihinde de il yönetim kurulu üyeliğinden ayrılmıştır. 30 Mart 2014 seçimlerinden Pamukkale Belediyesi Meclis Üyeliğine ve Meclis 2.Başkan Vekilliğine seçilmiştir. Halen Bu görevine devam etmektedir. 01.02.2015 tarihinde gerçekleştirilen Ak Parti Denizli 5. Olağan İl Kongresi ile tekrar İl Yönetim Kurulu Üyeliğine seçilmiştir. Almanca bilen Adnan KAYA, evli ve bir çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ALİ FAİK İŞMAR

  Ali Faik İşmar 03.06.1974 tarihinde Denizli’de doğmuştur. Bekardır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ALİ TAŞEVLİ

  10.09.1972 Yılında şimdiki adıyla Servergazi eski adıyla Gerzele köyünde doğdum.ilköğrenimimi Denizli Merkezdeki Gazi İlköğretim okulunda,Orta Öğrenimimi Denizli İmam Hatip Lisesi’nde, Lise eğitimimi Denizli Lisesi eski adıyla Büyük Mektepte tamamladım.Üniversite eğitimimi (Breyer State Amerikan Üniversitesi İşletme bölümü) dışarıdan okuyarak tamamladım.Havlu ,bornoz,çorap ve iç giyim üzerine faaliyet gösteren fabrikamızda Yönetim Kurulu Başkanlığı yapmaktayım.Evli ve 3 çocuk babasıyım. Gönül verdiğim AK Parti Teşkilatına 2008 yılında üye oldum.2009 yılında İl yönetiminde görev aldım. Buldan İlçe Koordinatörlüğü Acıpayam, Tavas, Serinhisar Bölge Koordinatörlüğü görevimin ardından İl başkan Yardımcılığı görevine getirildim.(Tanıtım Medya Başkanlığı)2012 yılına kadar bu görevimde devam ettim. Denizli Sanayi Odası Meclis Üyesi Meclis Başkan Yrd., Denizli Belediye Spor Denizli Emniyet Spor , Fakir ve Muhtaçlara Yardım Derneği başta olmak üzere birçok sivil toplum kuruluşlarında Yönetici,Başkan , Başkan Yrd. Görevlerimi yapmaktayım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  AYHAN SABANOĞLU

  1968 Yılında Denizli’de doğmuştur. İlk ve orta öğrenimini Denizli’de lise öğrenimini Aydın’da tamamladı.1992 yılında et ve et ürünleri üzerine faaliyet gösteren Sabanoğlu Entegre Et Tesisleri firmasında Yönetim kurulu üyesi olarak aile şirketine katılmış ve resmen iş hayatına atılmıştır.Firma kalitesini artırmak için başta ISO 9001 ve ISO 22000 gıda güvenlik sistemi belgeleri olmak üzere dürüst ve sağlıklı hizmetin ülkemizde adeta karnesi olarak kabul edilen HELAL BELGESİNİ alarak Denizli’yi ilk Helal belgesi ile tanıştırmışlardır.Markalaşma ve kurumsallaşma yolunda da Dünya Perakendeciler Birliği olarak da bilinen FSCC20 belgesini firmaya kazandırdılar.Firma Ege Bölgesi ve Akdeniz Bölgesinde etkin faaliyet göstermektedir.2014 yılının son aylarında açılan Sabanoğlu Grill Resturant’ı Denizli’ye kazandıran isimlerden biri. Denizli Ticaret Borsası’nda ki Üyeliği 2012 yılında yönetim kuruluna taşımıştır.Halen Denizli Ticaret Borsası Yönetim Kurulundaki görevine devam etmektedir.Aynı zamanda Avrasya İşadamları Derneği (AYSİAD) üyesidir.Girişimci, dinamik,aktif ve sosyal yapıya sahip olan Ayhan SABANOĞLU evli ve 2 çocuk sahibidir.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  AYŞİN BOZKURT

  1983 yılında Denizli'De doğdu. Eskişehir Yunus Emre Süper Lisesinden mezun olduktan sonra Çankaya Üniversitesi Hukuk Fakültesinde Öğrenimini tamamladı.2007-2011 yılları arasında Türkiye de Süt ve Süt ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir firmada çalıştı. 2011 tarihinden itibaren kurucusu ve ortağı olduğu AB Hukuk Bürosunda Avukatlık yapmaktadır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  BAYRAM ALİ ÇOBAN

  01/10/1957 Denizli merkeze bağlı çeltikçi köyünde doğdum.2 çocuk babasıyım.İlköğretimimi Denizli merkeze bağlı Çeltikçi ilkokulunda tamamladıktan sonra 1979 yılından 1999 yılına kadar TARİŞTE bir çok kademede görev aldım.1999 yılında ÇOBANTUR servis taşıma firmasını kurdum ve yönetim kurulu Başkanlığı görevini devam ettirmekteyim. 2010 yılında ÖZÇOBANTUR Turizm Seyahat Acentası kurdum ve Yönetim kurulu Başkanlığı görevini devam ettirmekteyim.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  BİRTAN ŞAHAN

  Denizli'nin Baklan ilçesi Konak köyündenim.İlkokulu Samsun Cumhuriyet İ.Ö Okulu'nda okudum.Ortaokul ve liseyi ise Denizli Cumhuriyet Lisesi'nin Fen Bölümünden mezun oldum.1993 yılında A.Ü iktisat fakültesini bitirdim.1998 yılında da S.M. Mali Müşavirlik mesleğine başladım. 2007 yılında Ülker BÖLGE Distribütörlüğü yapan Başak Gıda LTD.ŞTİ'nin ortağı oldum. 2009 yılında Kalbim Gıda LTD.ŞTİ'yikurduk.Halen Ülker Horizon Gıda,Seher Gıda Denizli ili Bölge Distribütörlüğü'nü yapmaktayım.Atasoy Osgb A.Ş ortağı ve TCR kredi derecelendirme A.Ş. ortağıyım. 2010 yılında SPK Bağımsız Denetim Kredi Derecelendirme ve SPK Kurumsal Yönetim Derecelendirme ayrıca 2012 yılında SPK Bağımsız Denetim Lisansı’nı aldım.2013 KGK Bağımsız Denetçisiyim. Siyasete 2004 yılında AK Parti Merkez İlçe Teşkilatında başladım.2004-2007 yılları arasında Merkez İlçe Mali İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcılığı görevi yaptım.2007’de Seçim İşlerinden Sorumlu İl Başkanlığı’na seçildim.2012-2013 tarihinde de Merkez İlçe Başkanlığı görevimi yaptım. Evliyim ve üç çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  CENK ÇAVUŞOĞLU

  24.08.1985’de İstanbul’da doğdu.Babasının adı Nihat,annesinin adı Nevin’dir. Denizli Akköylüdür.Matematik Öğretmeni;ilköğrenimini Denizli Emsan İlköğretim Okulunda, ortaöğrenimini Antalya Aksu Anadolu Öğretmen Lisesinde tamamladı.Daha sonra yükseköğrenim için Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi Matematik Öğretmenliği bölümünde okudu.Halen Denizhan Güvenlik,Denizhan Temizlik, Denizhan OSGB firmalarının genel müdürüdür.Ekonomi, finans, kalite yönetimi,inovasyon konularında İstanbul ve Denizli’de bir çok eğitime katılmış ve başarı sertifikaları vardır.İyi düzeyde İngilizce bilen ÇAVUŞOĞLU, bekârdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  CEVAT SERDAR

  30.07.1990 Samsun Çarşamba Doğumlu olup 2004 Yılından bu yana Denizli’de ikamet etmekteyim. 2003-2004 yılları arasında Samsun Çarşamba Anadolu Ticaret Meslek Lisesinde eğitim gördüm.2004 yılında Denizliye taşındığımdan dolayı 2004-2008 Yılları arası Denizli Anadolu Ticaret Meslek Lisesinde eğitimime devam ettim.2010-2012 yılları arasında Ankara Gazi Üniversitesi Muhasebe Vergi Uygulamaları Bölümünü Bölüm Birincisi Olarak Bitirdim.2011 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisat Bölümüne kayıt oldum ve son sınıf öğrencisiyim. 2010 yılından 2013 yılına kadar Smmm Birtan Şahan’ın yanında muhasebeci olarak çalıştım.2014 Yılından bu yana Pamukkale Belediyesi tarafından kurulan Paktaş Anonim Şirketinde Yönetici olarak çalışmaktayım. 2010 Yılında Ankara’da okulumu bitirdikten sonra Denizliye döndüm.2010 Yılında Denizli’ye döner dönmez Ak Partiye üye oldum ve Denizli İl Gençlik Kolları Yönetim Kurulunda görev aldım.Ak Parti Denizli Gençlik Kolları İl Başkanı Yusuf Halil Sağlam’ın görevlendirmesi ile Denizli’nin en büyük ilçesi olan Çivril İlçesine İlçe Koordinatörü olarak ilçe Gençlik kolları Başkanı Murat Öztürk İle Çalıştım.2013 Yılında Denizli’mizin Büyükşehir olmasıyla Pamukkale Ana Kademe Kurucu İlçe Başkanımız Hasan Aracı’nın Yönetim Kurulu listesinde yer aldım.6 Kasım 2013 Tarihinde Pamukkale Kurucu İlçe Gençlik Kolları Bakanı olarak göreve atandım,Pamukkale İlçe Yönetim Kurulundan İlçe Gençlik Kolları Başkanı olmamdan dolayı istifa ettim.Pamukkale İlçe Gençlik Kolları Kurucu Başkanı olarak görev yaptım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  CEVDET ÇİFTÇİ

  CEVDET ÇİFTÇİ 2004 YILINDAN BUYA AK PARTİDE GÖREV ALMAKTAYIM.İL YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ VE İL BAŞKAN YARDIMCILIĞI GÖREVLERİNDE BULUNDUM. ŞU AN İL YÖNETİM KURULU ÜYESİ GÖREVİNDE BULUNMAKTAYIM. GIDA SEKTÖRÜNDE RESTURANT VE CAFE İŞLETMEKTEYİM.EVLİ VE ÜÇ ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  CÜNEYT DEMİRKAN

  Cüneyt Demirkan 06.05.1980 tarihinde Denizli’de doğmuştur. Evlidir.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  DİLAVER YARDIM

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  EMİN ŞEN

  Emin Şen 28.05.1975 Denizli Barutçular Mahallesinde doğdu. İlk orta ve lise eğitimini Denizli’de tamamladı. İş adamı ve sanayici ; 9 Eylül Üniversitesi Uluslararası Dış Ticaret Bölümünü bitirdi. Eğitim hayatını tamamladıktan sonra vatani görevini Şanlıurfa ilinde tamamladı. Kariyer hayatını 1996 – 2010 yılları arasında Çiçek Tekstil A.Ş. inde bir çok departmanda görev alıp son olarak genel müdür yardımcılığı görevinde tamamladı. 2010 yılında kurucusu olduğu Poyraz Boya Apre Sanayi Ticaret Limited Şti’ne şirket ortağı ve genel müdür olarak halen görevini sürdürmektedir. Evli bir erkek bir kız iki çocuk babasıdır. Eşi Pamukkale Üniversite Hastanesinde Hemşire olarak görev yapmaktadır. Faaliyette Bulunduğu Sivil Toplum Örgütleri ve Kurumlardan Bazıları: Emniyet Spor Gücü Kulübü görevi: Başkan Dönem: 2009 - … Barutçular Cami Yapt.ve Yaş. Derneği görevi: Kurucu Başkan Dönem: 2009 - …. Amatör Spor Klüpleri Federasyonu görevi: Başkan Vekili Dönem: 2004-…. Gümüşsu Arıtma A.Ş. görevi: Yönetim Kurulu Üyesi Dönem: 2013-… Denizli Sanayi Odası görevi: Meslek Komitesi Üyesi Dönem:2009 -.. Müstakil İş Adamları Derneği görevi: Üye Dönem: 2008 - … Enerji Verimliliği Derneği görevi: Üye Dönem: 2014-… Denizli Valiliği İl Spor Güvenlik Kurulu görevi: Üye Dönem: 2009 - … Çiçek Tekstil A.Ş. Spor kulübü görevi: Başkan Dönem: 2004-2007

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  EMİNE EMİROĞLU

  30 KASIM 1972 YILINDA TAVASIN NİKFER KASABAASINDA DOĞMUŞUM. İLK VE ORTAÖĞRENİMİNİ ORADA LİSEYİ (TUBİTAK BURSLU) OLARAK İZMİR KIZ LİSESİNDE OKUDUM.EGE ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK FAKÜLTESİNİ BİTİRDİM. DENİZLİ MERKEZDE AKTİF ECZACILIK YAPMAKTAYIM.EVLİ VE BİR ÇOCUK SAHİBİYİM, SİYASİ BİR AİLEDEN GELDİĞİM İÇİN PARTİMİZ KURULDUĞU GÜNDEN BU YANA AKTİF YA DA PASİF GÖREVLER ALDIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  EROL KOŞARHAN

  Erol Koşarhan 07.01.1961 tarihinde Denizli’de doğmuştur. Evlidir.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HALİL PEKDEMİR

  Halil Pekdemir 01.11.1961 Denizli Acıpayam Alattin doğumlu olup evli iki çocuk babasıdır. Lise mezunudur. Meslek ve Sektör : İş Adamı ( Market, Akaryakıt, Sera ve Besicilik Sektörlerinde Faaliyet Gösteren Şirket Yönetim Kurulu Başkanı) Siyasi Görevleri: - 2014 Yerel seçimlerinde Acıpayam İlçesinden Denizli büyükşehir belediyesi meclis üyeliğine seçildim. - Denizli Büyükşehir Belediye Meclisi Ak Parti grup başkan vekilliği görevime devam etmekteyim. - 2001 Ak parti Kurucu üyeleri ile kuruluş çalışmalarında aktif görev aldım. - 2002 Genel seçimlerinde sandık görevlisi olarak görev aldım. - 2003 Denizli Ak Parti İl Başkan yardımcılığı görevinde bulundum. (Halkla İlişkilerden Sorumlu) - 2004 Yerel Seçimlerinde Denizli Merkez İl Genel Meclisi Üyeliğine seçildim. - 2005 – 2007 Tarihleri arasında Denizli il Genel Meclisi Başkanlığı görevine seçildim. - 2009 – 2011 Tarihleri arasında 2. Dönem İl Genel Meclisi Başkanlığı görevine seçildim. - 2011 genel seçimlerinde 6. Sıra Denizli Millet Vekilliği adayı oldum. Sivil Toplum Örgütleri ve Derneklerde Aldığım Görevler : - Denizli Pamukkale Üniv. İlahiyat Fakültesi Yardımlaşma ve Yaşatma Derneği Yönetim Kurulu üyeliği - Denizli Milli Eğitim yaşatma Derneği Yönetim Kurulu üyeliğine Devam Etmekteyim. - Denizli Güvenlik Hizmetleri Destekleme Derneği Başkanlığı Görevine devam etmekteyim. - 2007 – 2010 yılları arasında Denizli Spor Başkan Yardımcılığı görevinde bulundum. - 2009 – 2013 yılları arası Denizli Ticaret Borsası Yönetim kurulu başkan yardımcılığı görevinde bulundum. - Denizli Ticaret Borsası Meclis üyeliği görevim devam etmektedir. - 2001 – 2003 yılları arası Denizli Müsiad yönetim kurulu üyeliği ve teşkilatlardan sorumlu başkan yardımcılığı görevinde bulundum. - 1993 – 2009 yılları arası Denizli Merkez Allı Cami derneği başkanlığı görevinde bulundum.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HALİL TURAN

  30.09.1970 Acıpayam doğumlu olup,evli ve 3 çocuk babasıyım. Ortaokul mezunuyum. 1987 yılında çalışma hayatına başladım. Emsan Usta yardımcılığı ile devam eden çalışma hayatım askerlik sonrası Denizli Orman Bölge Müdürlüğün de telsiz teknisyeni olarak devam etti. Çeşitli sendika ve derneklerde temsil ve yönetim kademelerinde yer aldım.2003 yılında HAK-İŞ Tarım Orman İş sendikasıyla başlayan çalışmalarımız Öz orman iş sendika Denizli Bölge Başkanı olarak devam etmekte. HAK –İş Konfederasyon Başkanlığı görevini de sürdürmekteyim.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HURİ BAŞGÜN

  01.01.1966 YATAĞAN / DENİZLİ DOĞUMLUYUM. YATAĞAN NAMIK KEMAL İLKÖĞRETİM OKULUNDA OKUDUM. DENİZLİ SAĞLIK VE MESLEK LİSESİNİ BİTİRDİKTEN SONRA MARMARA ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK EĞİTİM FAKÜLTESİNİ BİTİRDİM. AYRICA ANADOLU ÜNİVERSİTESİ HEMŞİRELİK ÖNLİSANS BÖLÜMÜNDEN MEZUN OLDUM. SIRASIYLA HEMŞİRELİK, ÖĞRETMENLİK VE ULUSLAR ARASI BİR ŞİRKETTE YÖNETİCİLİK YAPTIM. SAĞLIK BAKANLIĞI ANESTEZİ KURSUNU TAMAMLADIM. SAĞLIK SEN DENİZLİ KURUCU ÜYELERİNDEN BİRİYİM.2010 YILINDA AK PARTİ İL KADIN KOLLARI YÖNETİM KURULU ÜYESİ OLARAK GÖREVE BAŞLADIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HÜSEYİN KAÇAR

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  İSMAİL BALABAN

  İsmail Balaban 01.02.1968 tarihinde Denizli Acıpayam doğumlu evli 3 çocuk babasıdır. 1985 yılından beri esnaflık yapmakta ER-KO Giyim Mağazasının sahibidir. 13 yıl Sporun içinde bulunmuştur. Amatör futbol oynamıştır. Terziler Giyimciler Odasında yönetimde bulunmuştur. Başkan Yardımcılı görevi yapmıştır. Çok sosyal ve aktif biridir. Başbakanımız ve Cumhurbaşkanımızın Ak Partiyi kurmasından sonra Ak Partinin değişik kademelerinde ve yönetiminde bulunmuştur. İl başkan yardımcılığı görevinde bulunmuştur. Son Yerel yönetim belediye başkanlığı seçiminde Pamukkale belediyesinde 17. Sırada Belediye Meclis Üyesi adayı oldum.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  KEMAL DAĞ

  Kemal Dağ 15.03.1974 tarihinde Kars Kağızman doğumlu olup 1975 yılında ailesi ile Denizli’ye yerleşmiştir. İlk Öğretim Yıllarını Cafer Sadık Abalıoğlu Okulunda tamamlamıştır. Ticaret Hayatını 12 yaşında iken aktif bir şekilde atılmıştır. 2000 li yıllarda siyaset hayatı başlamıştır. 2009 yılındaki yerel seçimlerde CHP den meclis üyeliğine seçilmiştir. 2009 – 2011 yılları arasında CHP de görev yapmıştır. 2011 yılında Ak Parti ye geçerek 2014 yılına kadar Denizli Belediyesi Ak Parti Meclis Üyeliği yapmıştır. Komisyonlarda etkin bir şekilde görev almıştır. 2011 yılından beri Denizli Büyükşehir Belediye Spor yönetim kurulu üyeliği Ayrıca Okçuluk ve Atıcılık spor dalının başkanlığını yapmaktadır. Birçok derneğin kuruculuğunda aktif görev almıştır. Bunlar : Denizli Ağrılılar Derneği yönetim kurulu üyeliği, Denizli Anadolu Dayanışma Derneği yönetim kurulu Başkan Yardımcılığı, Denizli Otogalericiler Derneği yönetim kurulu başkan yardımcılığı görevlerini aktif olarak sürdürmektedir. Ticaret Hayatında Dağ Otomativ ve Dağ Oto Kiralama Şirketlerinin yönetim kurulu başkanlığını yapmaktadır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  KEMAL KARAKURT

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MEHMET CURAVCI

  Mehmet Curavcı 12.01.1961 tarihinde Denizli ‘nin tavas ilçesinde dünyaya gelmiştir. İlk ve Orta Öğrenimi Acıpayam İlçesinde tamamlamıştır. Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler Yüksek Okulu Önlisans mezunudur. 1985 yılında Denizli Defterdarlığında başlayan memuriyet hayatını 2008 yılında Denizli Vergi Dairesi Başkanlığından emekli olarak tamamlamıştır. Evli iki çocuk babasıdır. Halen inşaat işi ile ilgilenmektedir. Ayrıca 2001 yılından beri çevre ve su ürünleri müdürlüğünün kurs öğretmenliğini yapmaktadır. 2010 yılından beri de Denizli Atıcılık ve Avcılık Federasyon Temsilciliği görevini yürütmektedir.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MEHMET KARAKUŞ

  1964 YILINDA AĞRI ILI MERKEZ BAŞBULAK KÖYÜNDE DÜNYAYA GELDIM. ILK ÖĞRENIMIMI AYNI KÖYDE BITIRDIM. 1984 YILINDA ANTALYA AKABINDE KIBRISTA VATANI GÖREVIMI TAMAMLADIM. 1982 YILINDAN BU YANA DA DENIZLI'DE IKAMET ETMEKTEYIM. DENIZLI ILINDEKI KAMU VE ÖZEL KURULUŞLAR NEZDINDE MÜTAAHITLIK YAPMAKTAYIM. HALA BU MEŞGALIYETIME DEVAM ETMEKTEYIM. BUNDAN DOLAYI BIRÇOK KAMU KURUM VE KURULUŞLARDAN TARAFIMA VERILMIŞ OLAN TEŞEKKÜR VE TAKDIRNAME MEVCUTTUR. HALEN DENIZLI BELEDIYESI BELEDIYE MECLIS ÜYESIYIM. EVLI VE 5 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MEVLÜT AKDENİZ

  Mevlüt Akdeniz 1971 de Afyon Karahisar’ da doğmuştur. İlk öğretimini Ayvalık Köyü İlkokulunda Ortaokulu Afyon Cumhuriyet Ortaokulunda tamamlamıştır. 1991 de Kars Sarıkamış’ta askerlik görevini yapmıştır. Erken yaşlarda iş hayatına atılmıştır. 1995 ten beri Denizli ‘de mermercilik sektöründe çalışmaktadır. Çeşitli sivil toplum kuruluşları ve vakıflarda görev almıştır. Aktif olarak Denizli Afyonlular Derneği yönetiminde görev almaktadır. Yoğun iş hayatından vakıf ve derneklerdeki görevlerinden artakalan zamanlarda ise yüzme ile ilgilenmektedir. Evli üç çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MÜBERRA ÖZNUR

  Müberra Öznur 1969 yılında Denizli’ de doğmuştur. İlk Orta ve Lise tahsilini Denizli ‘de tamamlamıştır. 1987 yılında Denizli İmam Hatip Lisesi ‘ni bitirmiştir. Başörtüsü sorunu nedeni ile Üniversiteye devam edememiştir. Evli 3 çocuk annesidir. Refah partisi döneminde kadın kollarında görev almıştır. Ak Partinin kurulması ile parti çalışmalarına başlamıştır. Aktif olarak Ak Parti de görev almıştır. 2011 seçimlerinde millet vekilimiz Nurcan Dalbudak hanımefendinin seçim danışmanlığını yapmıştır. 7 Ocak 2012 tarihinde yapılan kongre ile AK Parti Denizli il Kadın Kolarında görev almıştır. O günden itibaren İl Kadın Kolları Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı olarak ilimizdeki tüm ilçe ve köyleri gerek üye kaydı gerekse seçim çalışmalarında bulunmuştur. Ayrıca Denizli Çölyaklılar Derneğinde aktif olarak çalışmalarda bulunmuştur. Şefkat Kahramaları Derneği’nin kurucu yönetim kurulu üyesi ve halen başkan yardımcısıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MUHAMMET KISAÇ

  Muhammet Kısaç 25.10.1967 Denizli Çal doğumludur. Evlidir. İmamhatip lisesi mezunudur. Yüksek Okul Mezunudur. Esnaftır. 2004 – 2013 yılları arasında AK PARTİ Denizli İl Teşkilatı Merkez İlçe Başkan Yardımcılığı ve Başkan Vekili görevlerinde bulunmuştur. Pamukkale Belediye Meclis Yedek üyesidir. Sivil Toplum Kuruluşlarında kurucu üyelik ve Aktif görevlerde bulunmuştur.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MUSTAFA GÜRBÜZ

  Mustafa Gürbüz 05.08.1972 tarihinde Denizli Çal da doğmuştur. Evlidir.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MUSTAFA KÜÇÜKER

  Aslen Babadağlı olan Küçüker Ailesinin 3.ferdi olarak 26.08.1965 yılında Denizli’de doğdu. Kâtip Çelebi İlkokulu, Pamukkale Orta Okulu ve Denizli Endüstri Meslek Lisesini bitiren Mustafa Küçüker, daha sonra yabancı dil eğitimi için İngiltere’ye gitti. Babası Besalet Küçüker, Denizli’nin önde gelen tekstilcilerinden birisi olunca Mustafa Küçüker’ de genç yaşta aile şirketinde sorumluluk almaya başladı. Küçüker Tekstil San. Ve Tic. A.Ş. ‘de hemen hemen her görevde çalışan Mustafa Küçüker, 2004 yılından beri Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olarak çalışmaktadır. Ayrıca Sedem Tekstil adında yine tekstil işi ile uğraşan bir aile şirketini de yönetmektedir. Girişimci ruhu ve sivil toplum kuruluşlarının Denizli’nin daha ön plana çıkması için geliştirmeye çalıştığı tüm aktivitelerde bulunmuş ve kendisinden beklenilen tüm rolleri başarı ile yerine getirmiştir. Denizli Genç İş Adamları Derneğinde (Degiad) 3 yıl Başkan Yardımcılığı, Denizli Spor Kulübünde 2 dönem Yönetim Kurulu Üyeliği ve Denizli İhracatçılar Birliği’nde (Denib) Yönetim Kurulu Üyeliği yapmıştır. Profesyonel olarak otomobil pilotluğu da yapan, İngilizce bilen Mustafa Küçüker, evli ve biri erkek diğeri kız olan iki çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MUSTAFA TİN

  1973 Denizli doğumlu, raf sektöründe faaliyet gösteren Tin-San Raf şirketinin ortağı, evli ve 3 çocuk babası.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  NURAN KARAKAŞ

  1962 YILINDA KAYSERİ'DE DOĞDUM. İLK,ORTA VE LİSE ÖĞRENİMİMİ KAYSERİ'DE TAMAMLADIM. EŞİMİN İŞİ NEDENİYLE 1995 YILINDA DENİZLİ'YE TAŞINDIK. İTİMAT TEKSTİL ORTAĞIYIM. 2005 YILINDAN BERİ GÜNDEM 21 KADIN MECLİSİNDE FAALİYET GÖSTERİYORUM. EVLİ VE 2 ÇOCUK ANNESİYİM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  NURETTİN KILIÇ

  Nurettin Kılıç 01.10.1968 Erzurum doğumlu evli ve dört çocuk babasıdır. İlköğrenimi Erzurum ili Karayazı ilçesi Yücelik Köyünde, Ortaokulu Karayazı Lisesi Orta Bölümünde Lise Eğitimini Denizli Anafartalar Lisesinde tamamlamıştır. Ak Parti kurulduğundan beri aktif olarak herzaman desteklemiştir. 2001 yılında kurmuş olduğu ve halen genel müdürlüğünü yaptığı Özkılıç İnşaat, Tekstil, Gıda Taşımacılık firmasının sahibidir.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ÖZNUR YAŞAR

  Öznur Yaşar 1961 Denizli doğumludur. İlk Orta ve Lise Eğitimini Denizli ‘de tamamlamıştır. Ege Üniversitesi Ege Tıp Fakültesi 1985 mezunudur. 3,5 yıl mecbur hizmetten sonra Denizli Verem Savaş Dispanserine atandı. 2007 yılında buradan emekli oldu. Halen Shamrock Tekstil San.ve Tic. A.Ş. de işyeri hekimi olarak çalışmaktadır. Evli iki çocuk annesidir. Eşi Hasan Yaşar Sağlık Bakanlığı Denizli Merkez Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde diş hekimi olarak çalışmaktadır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  RAHMİ BAŞÖZ

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  RAMAZAN KAN

  1967 ACIPAYAM-DODURGALAR KASABASINDA DOĞDUM. 1984-1990 YILLARI ARASINDA JUDO SPORU YAPTIM. VE HALA JUDO İL TEMSİLCİLİĞİ GÖREVİ YAPMAKTAYIM.1990-1995 YILLARI ARASINDA İNŞAAT MÜTAHİTLİĞİ YAPARKEN 1995 YILINDA İSTİKLAL EMLAK MÜŞAVİRLİĞİ ADI ALTINDA EMLAK MÜŞAVİRLİĞİNE BAŞLADIM. HALEN İSTİKLAL EMLAK OLARAK HİZMET VERMEKTEYİM. HALEN DENİZLİ EMLAKÇILAR ODASI VE ANKARA EMLAKÇILAR FEDERASYONUNDA YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ GÖREVİNİ YAPMAKTAYIM. EVLİ VE 3 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  RAMAZAN KUZU

  1980 DENİZLİ DOĞUMLU LİSE EĞİTİMİNİ DENİZLİ LİSESİNDE, ÜNİVERSİTE DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİNDE EĞİTİM GÖRDÜM. HALEN ELKETRİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ ÖZEL ÖĞRENCİ SATATÜSÜNDE YÜKSEK LİSANS YAPMAKTAYIM. İLKOKUL DÖNEMLERİNDEN İTİBAREN ÇEŞİTLİ SİVİL TOPLUM ÖRGÜTLERİNDE GÖREV ALDIM, KURUCU OLDUM. 2004-2007 AK PARTİ DENİZLİ İL GENÇLİK KOLLARI BAŞKANLIĞI GÖREVİNDE BULUNDUM. 2002 YILINDAN İTİBAREN KENDİME AİT MÜHENDİSLİK BÜROSUNDA ENERJİ VE ARGE ALANINDA FAALİYET GÖRSTERMEKTEYİZ.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ŞAMİL ÇINAR

  Şamil Çınar 1961 yılında Yozgat ili Sorgun ilçesi Emirhan köyünde doğmuştur. 1968 yılında Babasının işi gereği Ankara’ya yerleşmiştir. İlk Orta ve Teknik Lise öğrenimini Ankara’da tamamlamıştır. 1981 yılında üniversite eğitimi için geldiği Denizli’de 9 Eylül Üniversitesi Denizli Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümünü Bitirmiştir. 1985 yılında Denizli’de kurduğu kendi inşaat firmasında yöneticilik yapmaktadır. 2002-2004 ve 2004-2006 yılları arasında İnşaat Mühendisleri Odası Denizli Şubesi Yönetim Kurulu Başkanlığı görevlerinde bulunmuştur. 2004 ve 2009 yerel seçimlerinde Denizli Belediyesi Meclis Üyeliği görevine seçilmiştir. Aynı tarihlerden itibaren Belediye Başkan Yardımcılığı görevini yapmıştır. Evli ve 3 çocuk babasıdır

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  SEVGİ ÇÖLHAN

  Sevgi Çölhan 07.05.1970 Erzurum Pavinler doğumlu evlidir. 1996 – 1997 yılları arasında Tariş Yatırım Menkul Değerler A.Ş. İzmir’de Dealer olarak çalıştı. 1997 – 2001 yılları arasında Tariş Yatırım Menkul Değerler A.Ş. İstanbul ‘da Broker olarak çalıştı. 2001 – 2008 yılları arasında Tekstil Menkul Değerler A.Ş. İstanbul ‘da Broker olarak çalışmıştır. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslar Arası İlişkiler bölümü mezunudur.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  SEYYARE YELPAZE

  Seyyare Yelpaze 1961 Denizli Tavas doğumludur. Nazilli Ticaret Lisesini bitirdikten sonra Tavas Medet Köyünde bulunan Denizli Yem Fabrikasında 1981 yılında işe başlamıştır. 2001 yılında aynı yerden pazarlama şefi olarak emekli olmuştur. 2003 yılında Tavas Ak Parti İlçe Teşkilatında Kadın Kolları Başkanlığı yaptı. 2004 yerel seçimlerinde Tavas İl Genel Meclis Üyesi seçilmiştir. 2009 Yerel Seçimlerinde de ikinci kez Tavas İl Genel Meclis Üyesi seçilmiştir. 2014 Yerel seçimlerinde Belediye Başkan Aday Adayı olmuştur. Evlidir.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  SÜLEYMAN SÖZERİ

  1974 yılında Denizli’nin Tavas ilçesi’nde doğdum. İlk ve orta eğitimini Nikfer Beldesinde, lise eğitimini Tavas ilçesinde tamamladım. Açık öğretim İktisat bölümünü terk ettim.1997 yılından itibaren Aslı Fidancılık Ltd. Şti adı altında bir şirketim var. Peyzaj, fidan Üretim, satış ve müteahhitlik dallarında hizmet vermekteyim. Evli ve bir çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  TAYYİP YOLCU

  Tayyip YOLCU: 2 ŞUBAT 1970 TARİHİNDE Muş ilinin Bulanık ilçesinin Yokuşbaşı köyünde dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini Yokuşbaşı Köyünde tamamladı. Maddi şartlar sebebiyle 1985 yılında Denizli’ye geldi. 1990 yılına kadar inşaat ustalığı yaptı. 1990 – 1992 yılları arasında vatani görevini yaptı. Daha sonra Denizli ‘de inşaat sektöründe taşeron olarak çalışmaya başladı. 2005 yıllarında Muğla – Bodrum da Doğaltaş İşletmeciliği yaptı. 2002 yılından itibaren Adalet ve Kalkınma Partisi ‘nde üyeliği devam etmektedir. Denizli Belediyesinin yetkili firmalardan aldığı park ve bahçelerini Doğal Kayraktaşı döşeme ve kaplama şeklinde yaptı ve halen devam etmektedir. 2006 yılından beri müteahhitlik yapmaktadır. Evli ve Yedi çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  YAVUZ AKİ

  Yavuz Aki 18.09.1976 Denizli doğumludur. İlk öğrenimini Merkez Efendi İlkokulunda Orta öğrenimini Pamukkale Ortaokulunda, lise öğrenimini Denizli Lisesinde tamamladı. Halen Eskişehir Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim İşletme bölümünde eğitim hayatına devam etmektedir. Denizli Ticaret Odasında 14. Meslek grubundan Meclis Üyesidir. T.O.B.B. Genel Kurul Delegesi olarak görevine devam etmektedir. Demir-Çelik sektöründe faaliyetine devam eden aile Şirketi AKİ Çelik Ltd. Şti. şirket ortağı olarak iş hayatına devam etmektedir. 1991 genel seçimleri öncesi Anavatan Partisi Gençlik Kollarında siyasi hayatına başlamıştır. Daha sonra İl Yönetim Kurulu üyesi ve İl bşk. Yrd. Olarak görevine yapmıştır. Anap ve Dyp birleşmesi sonrası bir dönemde Demokrat Parti il yönetim kurulu üyeliğinde bulunmuştur. 8 haziran 2012 tarihinde AK Parti İl Yönetim Kurulu üyeliğine seçilmiştir. Güney ve Acıpayam Koordinatörlükleri görevinde bulunmuştur. 01 Şubat 2015 Ak Parti Denizli 5. Olağan Kongresinde il yönetim kurulu üyeliğine tekrar seçilmiştir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  YILMAZ KARAKAYA

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  YUSUF GÜNDÜZ

  Yusuf Gündüz 02.05.1959 Erzurum doğumlu ilk ve ortaokul öğrenimini Erzurum’da tamamlamıştır. 1974 yılında eğitimini tamamlamak için Denizli’ye gelip Denizli Endüstri Meslek Lisesi Yapı Bölümünden mezun olmuştur. 1980 yılında evlenmiştir. Üç çocuk babasıdır. İkisi erkek biri kız. Askerlik görevini 1982 yılında Edirne Keşan ilçesinde yapmıştır. Sosyal Sigortalar Kurumundan 2001 yılında emekli olmuştur. Şuan Oto Emlak Alım Satım işleriyle uğraşmaktadır. 1992 yılında DYP ye üye olmuştur. 1994 yılında Denizli Belediye Meclis Üyesi Kontenjan Adayı olarak DYP den girmiştir. 1994 – 2002 yılları arasında DYP ilçe ve il yönetiminde yönetici olarak görev yapmıştır. 2009 da Mustafa Sarıgül’ün kurulan TDH Denizli kurucusu olarak siyasi hayatına devam etmiştir. Daha sonra AP Parti ‘ye üye olmuştur. Denizli büyük şehir olmadan önce son merkez ilçe başkanı Birtan Şahan ‘ın başkanlığındaki Ak Parti merkez ilçe yönetim kurulu asil üyesi olarak görev yapmıştır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  YUSUF İZZET AYHAN

  Yusuf İzzet Ayhan 1966 yılında Büyükyaka’da doğmuştur. Denizli Cumhuriyet Lisesinden mezun olmuştur. Bir yıl Ankara Ottü de hazırlık sınıfı okuduktan sonra Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümünü kazanıp 1989 yılında mezun olmuştur. Pamukkale Üniversitesi Muhasebe Ana Bilim Dalında yüksek lisansa başlamıştır, oradan tezini vererek mezun olmuştur. 2001 yılında Ak Parti’nin kurucu üyeleri arasında yer almıştır. Teşkilatımızın Bütün kademelerinde üye, delege,yönetim ve yürütme kurulu üyeliklerinde bulunmuştur. 2003 – 2007 Şahin Tin başkanlığında İl Mali ve İdari İşler Başkanlığı, 2007 – 2011 Bilal Uçar başkanlığında İl yönetim kurulu üyeliği, 2004 Mahalli seçimlerinde Meclis Üyesi seçilerek 5 yıl Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanlığı yapmıştır. 2004 – 2009 yılları arası Nihat Zeybekçi başkanlığında Belediye Meclis Üyeliği, 20 yıldır Denizli’ de mali müşavir olarak çalışmakta ve iyi derecede İngilizce az Fransızca bilmektedir.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ZAFER ERSİN TOPOĞLU

  Zafer Ersin Topoğlu Aslen Babadağ’ lı olup 03.09.1983 Trabzon doğumludur. Evli ve bir çocuk babasıdır. Denizli’de 2007 yılından bu yana Serbest Avukat olarak çalışmaktadır. Üniversite eğitimini Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesinde yapmıştır. Yüksek Lisansı ise Selçuk Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Özel Hukuk Anabilim Dalında 2010 yılında iyi derece ile tamamlamıştır. İngilizce bilmekte olup 2011 – 2013 yılları arasında Pamukkale Üniversitesi İktisadi ve idari bilimler fakültesinde birkısım ticaret hukuku ve borçlar hukuku derslerini misafir öğretim görevlisi olarak İngilizce işletme ve uluslararası ticaret ve finansman gibi çeşitli bölümlerde ders vermiştir. Askerlik hizmetini hakim teğmen rütbesiyle dağ komando okulu ve eğitim merkez komutanlığı askeri savcılığından, askeri savcı yardımcısı olarak yapmıştır. 2009 yılında Ak Parti Denizli İl Gençlik Kolları Yönetim Kurulu üyeliği , Ak Parti Denizli İl Gençlik Kolları Hukuki ve Siyasi İşler Başkanlığı ve 2010 Referandum Dönemi Öncesi Ak Parti Denizli İl Gençlik Kolları Başkanlığı, Ak Parti Denizli İl Teşkilatının 4. Olağan Kongresinde Ak Parti Denizli İl Yönetim Kurulu yedek üyeliği ve Ak Parti Denizli İl Yönetim Kurulu Asil Üyeliği görevlerinde bulunup Ak Parti Denizli seçim işlerinden sorumlu il başkan yardımcılığı görevini Ak Parti Denizli İl Teşkilatının 5. Olağan Kongresine kadar devam ettirdi. 5. Olağan kongresinde de il yönetim kurulu asil üyeliği seçildi. Denizli’de BASİAD ve TÜMSİAD gibi sivil toplum kuruluşlarında yönetim kurulu üyesi yada dernek üyesi olup aktif olarak bu sivil toplum kuruluşlarında görev almaktadır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ZEHRA KARABAY

  1964 Denizli doğumluyum.Denizli Ticaret Lisesi mezunuyum 2002’de AK Parti Kadın Kollarında göreve başladım.İki dönemdir İl Yönetim Kurulu Üyesi olarak çalışıyorum.2 çocuk annesiyim.Denizli de STK larda görev aldım.( Beyaz Ay ve DEKADER)