• ×

  Büyükşehir Belediye Başkanı

  OSMAN ZOLAN

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  AHMET NECATİ ÖZBAŞ

  Sarayköy

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  CENGİZ ARSLAN

  Çameli

  Cameli aydem isletmesinde ilce yonetmeni olarak gorev yapmaktayim.ÇAMELİ BELEDİYE BAŞKANIYIM.

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  GÜRCAN GÜVEN

  Çivril

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  HALİL AYHAN

  Güney

  01.08.1961 GÜNEY DOĞUMLUYUM. 1985 - 1994 YILLARI ARASI GÜNEY MÜDÜRLÜĞÜNDE MEMURLUK, 1994 - 1999 YILLARIA ARASI 1. DÖNEM BELEDIYE BAŞKANLIĞI YAPTIM. AK PARTI ÜYESIYIM. TICARETLE UĞRAŞIYORUM VE BELEDIYEMIZ YAPI KOOPARATIFLIĞI BAŞKANIĞIM 1995 YILINDAN BUGÜNE DEVAM ETMEKTEYIM.

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  HULUSİ ŞEVKAN

  Acıpayam

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  HÜSEYİN GÜRLESİN

  Pamukkale

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  MAHMUT ÖZTÜRK

  Çardak

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  MEHMET KOBAŞ

  Serinhisar

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  MEHMET SALİH SAĞINÇ

  Kale

  03.01.1979 GÖLBAŞI DOĞUMLUYUM. İLKÖĞRETİMİMİ GÖLBAŞI'NDA TAMAMLADIM. ORTA ÖĞRENİMİMİ DENİZLİ'DE TAMAMLADIKTAN SONRA ÜNİVERSİTE ÖĞRENİMİM İÇİN MANİSA CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİNDE BAŞLADIĞIM YÜKSEK ÖĞRETİM YAŞAMIMI DENİZLİ PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİNDE TAMAMLAYIP 2002 YILINDA LİSANS DİPLOMAMI ALDIKTAN SONRA YİNE PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİNDE YÜKSEK LİSANS(TEZSİZ) TAMAMLADIM VE FİZİK ÖĞRETMENİ ÜNVANINI ALDIM. HALEN GÖLBAŞINDA YAŞAMAKTA OLUP BEKARIM. KENDİ AİLE ŞİRKETİMİZDE AKTİF OLARAK ÇALIŞMAKTAYIM.

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  MUHAMMET SUBAŞIOĞLU

  Merkezefendi

  30 Eylül 1972 tarihinde Denizli’de doğdu. Çocukluğu şu an Merkezefendi Belediyesi sınırları içerisinde yer alan Gümüşler Beldesi'nde geçti. İlköğrenimine Gümüşler Musa Kazım Manasır İlkokulunda başlayan Subaşıoğlu, eğitim-öğretim sürecini Tavas Lisesi (orta kısım) ve Denizli İmam Hatip Lisesi’nde tamamladı. Boğaziçi Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden 1995 yılında Onur Diploması ile mezun oldu. 1996-2001 yılları arasında Katılım Bankaları arasındayer alan Kuveyttürk Teftiş Kurulu’nda müfettiş olarak çalışan Subaşıoğlu, 2001 yılından bugüne Denizli’de Mali Müşavirlik ile beraber İletişim sektöründe ticaret ile iştigal ediyor. Siyaset Bilimci, Banka Müfettişi ve Mali Müşavir sıfatlarını taşıyan Subaşıoğlu; Örgütsel İletişim, Kalite Çemberleri ve Dokümantasyonu, Finans Matematiği, Enflasyon Muhasebesi, Mali Analiz, Dış Ticaret Uygulamaları, Raporlama Teknikleri vb konularda birçok Atölye Çalışmasına katıldı. AK Parti Siyaset Akademisi çatısı altında 2010 Yılı Bahar Dönemi ‘Demokrasi, Uluslararası İlişkiler ve Ekonomi’ Başlıklı Eğitim Programını Denizli’de düzenledi Siyaset Bilimi, Sosyoloji, Sosyal Psikoloji, Sosyal Politikalar, Araştırma Metotları ve İstatistik konularında özel ilgi sahibi olan Subaşıoğlu; iyi derecede İngilizce bilmektedir. İş hayatına atıldıktan sonra sivil toplum örgütleri içerisinde yer alan Subaşıoğlu, halen BURA Derneği Üyeliği (Boğaziçi University Reunion Assosiation), Denizli Ticaret Odası Üyeliği ve Denizli SMMM Odası Üyeliği ile birlikte Denizli Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli Heyet Üyesi olarak da görev yapmıştır. Aktif siyasete 2001 yılında Denizli Ak Parti’de Kurucu Merkez İlçe Başkan Yardımcısı olarak başladı. 2002 yılında yapılan Milletvekili Seçimlerinde 7. Sıra Milletvekili Adayı olarak Ak Parti’nin Denizli Listesinde yer aldı. 2009 yılında yapılan Yerel Seçimlerde Denizli Belediye Meclis Üyeliği için aday gösterilen Subaşıoğlu, 2009-2011 yılları arasında Denizli Ak Parti’de İl Başkan Yardımcısı- Siyasi ve Hukuki İşler Başkanlığı görevini yürüttü. 2011 Genel seçimlerinde de Milletvekili aday adayı oldu. 2012 yılında yapılan AK Parti 4. Olağan Büyük Kongrede Denizli’yi temsil eden delegeler arasında yer aldı. Subaşıoğlu; evli ve 3 çocuk babasıdır.

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  MUSTAFA AKÇAY

  Beyağaç

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  SALİM DEMİREZEN

  Babadağ

  1973 YILINDAN BU YANA TICARETLE UĞRAŞIYORUM. 2 DÖNEM BASIAD YÖNETIMINDE GÖREV ALDIM. 3 YILDIR BABADAĞ KIZILAY BAŞKANLIĞI YAPIYORUM.

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  TURGUT DEVECİOĞLU

  Honaz

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  TURHAN VELİ AKYOL

  Tavas

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  YUSUF GÜLSEVER

  Baklan

  ÖZGEÇMİŞİM EKTEDİR