• ESKİ TÜRKİYE YOK ARTIK

  AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz Gündemi Değerlendirdi
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanımız Erdoğan yurda döndü

  Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, özel uçak "TC-TRK" ile saat 18.55'te Ankara'ya geldi.
  Genel Başkan'dan
 • Modern Zamanların En Büyük Suçudur

  AK Parti MKYK Üyesi ve Denizli Milletvekili Av. Cahit Özkan Srebrenitsa Katliamının yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı.
  Teşkilat
 • Milletvekili Şahin Tin, G20 Liderler Zirvesini Değerlendirdi

  AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Almanya’nın Hamburg kentinde başlayan ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın da katıldığı G20 Liderler zirvesine ilişkin önemli değerlendirmelerde bulundu. Şahin Tin; “Dünya’yı kasıp kavuran terör sorununu aşmak G20 Liderler zirvesinde alınacak olan samimi kararlarla mümkün olacak” dedi.
  Teşkilat
 • ADALET’İN DEĞİL, BREMEN MIZIKICILARININ YÜRÜYÜŞÜ

  AK Parti MKYK Üyesi ve Denizli Milletvekili Av. Cahit Özkan, katıldığı bir televizyon programında gündemi değerlendirdi. CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun İstanbul yürüyüşünü değerlendiren Özkan, “Yürüyüşü gerçekleştirenlere baktığımız zaman, Türkiye’nin birliğini, beraberliğini istemeyenlerin yürüyüşüdür.” ifadelerini kullandı.
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanımız Erdoğan Fransa’dan ayrıldı

  Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, özel uçak "TC-TRK" ile TSİ 15.30'da Fransa'nın başkenti Paris'ten ayrıldı.
  Genel Başkan'dan
 • Biz HDP ile değil, Milletimizle omuz omuza yürürüz

  AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz; Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın himayesinde gerçekleştirilen 117. İl başkanları toplantısında alınan kararları paylaşmak ve kongre takvimiyle ilgili bilgiler vermek üzere ilçe başkanlarıyla bir araya gelerek değerlendirmelerde bulundu.
  Teşkilat
 • DENİZLİ’DEN KARS’A GÖNÜLLER YAPMAYA GELDİK

  Denizli'den Kars’a Gönül Köprüsü Kuruyoruz” projesi kapsamında Evliya Cami önünde Harakani Sofrası’nda Karslıların yoğun ilgi gösterdiği iftar yemeğine yaklaşık 3 bin kişi katıldı.
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanımız Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı Putin bir araya geldi

  Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un ev sahipliğinde Birinci Dünya Savaşı'nın sona erişinin 100'üncü yıl dönümü dolayısıyla düzenlenen anma töreni sonunda, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile bir süre sohbet etti.
  Genel Başkan'dan
 • ‘YAKALAMA KARARININ HÜKMÜ YOKTUR’

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ABD’de ziyaretinde, Türk Büyükelçiliği önünde toplanan terör örgütü yandaşları ile koruma polislerinin arasında yaşanan arbedenin ardından, ABD’nin 12 koruma polisi hakkında yakalama kararı çıkartmasına, AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin sert tepki gösterdi.
  Teşkilat

Denizli Milletvekillerimiz

Teşkilatlardan