×

Ak Parti Denizli İl Başkanlığı'na ~ KM uzaklıktasınız.

Yol Tarifi Al

Fax: (258) 264 86 28

 • TERÖRE KARŞI TAVİZSİZ ÇOK SAĞLAM BİR DURUŞ ORTAYA KOYULMALI

  Ak Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz, düzenlenen basın toplantısında gündeme dair konular ile alakalı açıklamalarda bulundu.
  Teşkilat
 • Başbakan Yıldırım: Hiç kimse birliğimizi bozamaz

  Başbakan Binali Yıldırım, "Ne Fetocu ne bölücü, hiç kimse birliğimizi bozamaz, kardeşliğimize zarar veremez. Hiç merak etmeyin, bu ülkenin geleceğini karartmaya çalışan alçaklar en ağır şekilde cezalandırılacak." dedi.
  Genel Başkan'dan
 • Nihat Zeybekci’yi Gururlandıran Ödül

  AK Parti Denizli Milletvekili Nihat Zeybekci, Aralık 2013'ten Kasım 2015'e kadar görev yaptığı Ekonomi Bakanlığı'na, itibarını en fazla artıran kamu kurumu ödülünün verilmesini, "Zor bir süreçte devraldığımız görevi layıkıyla tamamlamanın gururunu yaşıyoruz" sözleriyle değerlendirdi.
  Teşkilat
 • Seçim hazırlıkları gözden geçirildi

  AK Parti dar kapsamlı seçim hazırlık toplantısı Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin de katılımı ile yapıldı. Toplantıda 2004 ruhuna vurgu yapıldı. Seçim ile ilgili yol haritası da belirlendi.
  Teşkilat
 • Denizli’de 2 ilçeye 1 müjde

  AK Parti İl Başkanı Şahin Tin, Çardak ve Bozkurt’ta yapılan danışma meclisi toplantılarında Çardak ve Bozkurt İlçelerine hizmet verecek Hava Meydanları Yer Hizmetleri Meslek Yüksekokulu yapılması için söz verdi.
  Teşkilat
 • Başbakan Yıldırım, Afyonkarahisar’ın Sinanpaşa ilçesini ziyaret etti

  Başbakan Binali Yıldırım, "Bugün Osmanlı'nın bıraktığı topraklarda maalesef huzurdan eser yok ama merak etmeyin Osmanlı'nın torunları olarak, 79 milyon Türkiye'nin asil milletinin evlatları olarak bölgede barışı da kardeşliği de biz getireceğiz." dedi.
  Genel Başkan'dan
 • Tin: Denizli’ye sürprizlerimiz var

  AK Parti Denizli İl Başkanı Şahin Tin, milletvekili adaylarının açıklamasının ardından yaptığı değerlendirmede seçim beyannamesinde Denizli’ye dair çok büyük yatırımların yer alacağının müjdesini verdi.
  Teşkilat
 • Serinhisar’a MYO müjdesi

  AK Parti İlçe Danışma Kurulu toplantıları Serinhisar ilçesinde gerçekleştirildi. Burada konuşan AK Parti Denizli İl Başkanı Şahin Tin, Serinhisar’a meslek yüksek okulu sözü verdi. İlçede bu haber, sevinçle karşılandı.
  Teşkilat
 • Başbakan Yıldırım, 25. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı sonrası basın çadırını ziyaret etti

  Başbakan Binali Yıldırım, "Peşmerge güçleri Başika kasabasını DEAŞ'tan temizlemek için harekete geçtiler. Bizim Başika Üssü'ndeki askerlerimizden, oradaki unsurlarımızdan yardım istediler. Biz de oradaki topçularla, tanklarla, destek veriyoruz." dedi.
  Genel Başkan'dan
 • AK Parti Kale gibi sağlam

  Adalet ve Kalkınma Partisi, Kale İlçesi’nde gerçekleştirdiği ve teşkilat mensuplarının tamamının katılımı ile yapılan değerlendirme toplantısının ardından seçim startını verdi. Burada konuşan AK Parti İl Başkanı Şahin Tin, “Kale gibi sağlam olacağız” dedi.
  Teşkilat

Denizli Milletvekillerimiz

Teşkilatlardan