Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
AK İcraatlar

AK İcraatlar

Birlikte başardık!

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Türkiye Bülteni

Türkiye Bülteni

Türkiye Bülteni

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
14-03-2019 14:07:18

Yerel seçimlerde büyük bir destan yazacağız

 

AK Parti Belediyeciliği’nin esasını; sorunların değil çözümlerin, mazeretlerin değil hizmetlerin oluşturduğunu belirten AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz; AK Parti’mizin belediyecilik anlayışının özünde şeffaflık, halka hizmet, değişim, gönüllere dokunma ve tevazu sahibi olmak vardır. Önce ahlakımızla, karakterimizle, duruşumuzla, hasbiliğimizle, mütevaziliğimizle, değerlerimizle milletimizin gönlüne girecek, ardından yaptığımız ve yapacağımız hizmetlerle vatandaşlarımızın oyunu alacağız” dedi.

 

AK Parti'nin her kesimden oy alan bir parti olması sebebiyle il ve ilçelerde toplumun her kesiminin temsil edilmesine büyük bir önem verdiklerine dikkat çeken Başkan Filiz; “ Bu çerçevede özellikle belediye meclis listelerinde kadın ve genç adayların olmasına, ilgili bölgenin demografik yapısının tam yansıtılmasına önem veriyoruz. Kadınlarımız ve gençlerimizin temsilini biz çok önemsiyoruz. Çok iyi biliyoruz ki gençlerin ve kadınların destek vermediği ve temsil edilmediği bir siyasi hareketin başarılı olması mümkün değil.” şeklinde konuştu.

 

Başkan Filiz yaptığı yazılı açıklamada devamla şu ifadelere yer verdi:

“ Yola çıktığımız ilk günden bu yana ülkemize kazandırdığımız nice eserin yanında milletimizin gönlünü ve güvenini kazanmanın en büyük paye olduğuna inandık. Bu nedenle Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, 2019 seçimlerine giden sürecin adını “Gönül Belediyeciliği” koydu ve teşkilatlarımıza ve bizlere tarihi bir sorumluluk verdi. Gönül Belediyeciliği şu demek; gönül alacağız, gönüllere dokunacağız, yaptığımız her işi gönüllü yapacağız. Gönül olmadan, aşk olmadan, heyecan, ideal, vizyon olmadan siyaset yapılamaz. Omuzlarımızda taşıdığımız mesuliyetin ağırlığını, emanetin yükünü her zerresiyle yüreğimizde taşıyoruz. Yerel seçim öncesinde tüm kadrolarımızla sahadayız.

31 Mart seçimlerinde halkımızın teveccühüne talip olan belediye başkan adaylarımız, Cumhurbaşkanımızın İstanbul’da örneğini sergilediği ve büyük bir başarı hikâyesi yazdığı gönül belediyeciliğini halkımıza hatırlatmaya devam edecekler. İcraatlarındaki zemine bu anlayışı yerleştireceklerdir. Milletimizin beklentilerini, hayallerini, taleplerini emir telakki ederek,  31 Mart’ta milletten alacağı destekle gönül belediyeciliğini tevazusu, samimiyeti ve gayreti ile uygulamaya devam edecektir. Kurduğumuz hayalleri, öngördüğümüz projeleri gerçekleştirmek üzere daha güçlü bir şekilde liderimiz, Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde daha tempolu bir şekilde yürüyüşümüzü sürdüreceğiz. 

Milletimizin desteği, Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin de önderliğinde kurulan  Cumhur İttifakı ile Türkiyemiz çok daha güçlü olacak. Allah'ın izniyle  hedeflerimize ulaşacağız. Bu ülkenin bekası, istiklali ve istikbali için, tevazu, samimiyet ve gayretle “Önce Millet Önce Memleket” şiarıyla çalışmaya devam edeceğiz.”

Büyükşehir Belediyesi ile 19 ilçenin tamamında belediye başkanlıklarını kazanacaklarını vurgulayan Başkan Filiz, "Cumhur İttifakı ile birlikte çıktığımız bu yolda büyük bir destan yazacağız. İnşallah Rabb'im bizi bu çıktığımız yolda daha nice başarılarla tanıştırsın” diyerek sözlerine son verdi.

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.