Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
AK İcraatlar

AK İcraatlar

Birlikte başardık!

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Türkiye Bülteni

Türkiye Bülteni

Türkiye Bülteni

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
14-03-2019 14:30:34

Seçim Koordinasyon Merkezlerimiz coşkulu törenlerle açıldı

Vatandaşların yoğun katılımıyla gerçekleştirilen AK Parti İlçe seçim koordinasyon merkezlerinin açılışlarını yapan AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz; “ İlçelerimizdeki çoşkuyu ve yoğun kalabalığı görünce ürettiğimiz eserler ve gerçekleştirdiğimiz projelerle AK Parti Belediyeciliği’nin milletimizin gönlünde yer edindiğini ve karşılığını bulduğunu fazlasıyla hissettik” dedi.
Gece gündüz koşturan bir Denizli teşkilatının olduğunu dile getiren Başkan Filiz, yayımladığı açıklamada devamla şu ifadelere yer verdi.
“ 31 Mart Yerel seçimi kapsamında İl ve İlçelerimizde AK Parti ile vatandaşlarımızı bir araya getirecek Seçim Koordinasyon Merkezlerimizin açılışı, coşkulu törenlerle, vatandaşlarımızın yoğun ilgisi ve katılımlarıyla gerçekleştirildi.
Seçim Koordinasyon Merkezlerimiz bizim için önemlidir. Buradaki çalışmalar sahadaki dinamizmi tutmak açısından her zaman önem arz etmiştir. Teşkilatlarımızın bütün kademeleriyle önümüzdeki süreçte çok büyük başarılara imza atacağız. Yapacağımız tüm çalışmalarda birlik, beraberlik ve kardeşlik içerisinde olacağız. Teşkilatımızın tüm kademesiyle beraber gece gündüz demeden sahada olacak ve zaferler yazacağız.


Bizde bu heyecan, bu azim, bu gayret var. Çünkü biz bugüne kadar hep ilkleri başarmış olan bir partisiyiz. Seçim arifesindeyiz, Seçim Koordinasyon Merkezlerimizin açılışlarını gerçekleştirdik. 31 Mart akşamına kadar gücümüzün yettiği tüm gayretimizle beraber gece gündüz demeden çalışacağız. Sonucu bizlerin gayreti, çalışması belirleyecektir. 31 Mart’ta Denizli’de yeni bir zaferi yaşatacağız. 31 Mart'a kadar süreçte çalmadık kapı, girmedik gönül, sıkmadık el bırakmayacağız.


Cumhur İttifakı olarak Denizli’de bir, beraber ve çalışma azmiyle yollardayız. Bir de karşı tarafa bakalım. Cumhur İttifakı 15 Temmuz'da millet tarafından meydanlarda kurulmuştur. Diğer ittifakı kim, nerede, ne şekilde kurdu. Adı millet ittifakı ama içerisinde kim var, kim yok ki? Kimin var olduğunu, kimin yok olduğunu siz çok iyi biliyorsunuz. Cumhur İttifakı olarak Milliyetçi Hareket Partisi ile ortak bir Türkiye hayalinde birleştik. Rabbim; çıktığımız bu kutlu yolculuğu; Denizli’miz ve partimiz için hayırlı eylesin”

Seçim Koordinasyon Merkezleri’nin açılışlarında alanı dolduran coşkulu teşkilat mensuplarına ve vatandaşlara seslenen Denizli İl Başkanı Necip Filiz;
“ İnsanlar artık belediye başkanlarının rolünü çöp toplama, temizlik ve kaldırım yapımı gibi altyapı hizmetlerinin yeterliliğiyle değerlendirmemektedir. Bunları zaten yapması gereken hizmetler olarak görmektedir. Çöp toplamak, musluktan su akıtmak, doğal gazı yaygınlaştırmak, ulaşım hizmetlerini gerçekleştirmek gibi klasik belediye hizmetleri AK Parti ve Gönül Belediyeciliği açısından artık bir başarı ölçütü değildir. Başarının ölçütü; insanı ve medeniyet tasavvurumuzu merkeze alan, doğanın, çevrenin hakkını ve hukukunu koruyan, tarihi ve kültürel mirasa sahip çıkan, kimlik sahibi özgün şehirler kurabilmektir. Bunlara ek olarak belediye başkanının daha yenilikçi olmasını, şehirlerinde, ilçelerinde yerel kalkınmayı sağlayacak yatırımları teşvik etmesini hatta yörenin işsizliğini azaltacak çözümler bulmasını beklemektedir. AK Parti hem iktidarda, hem de yerel yönetimlerde ağırlığı olan bir partidir ve bu durum belediyecilik konusunda kendisine yönelik toplumsal beklentileri hep yükseltmiştir. Yerel yönetim vizyonlarını bu beklentilere göre her gün güncellemekte, yeni projelerle, yeni hizmetlerle gelmekteyiz.


AK Parti Belediyeciliği halkın sorun, beklenti, talep ve memnuniyet alanlarını tespit eder. Bu şekilde çözüm odaklı belediyecilik yaklaşımının sürekliliğini sağlar. Hayalleri olmayan insanın projesi olmaz. Projesi olmayan insanın hizmeti olmaz. Hizmeti olmayan insanın da gönüllerde yeri olmaz. Biz gönül belediyeciliği diyerek yola çıktık. Biz milletimize aşığız. Nerede olursa olsun en iyi hizmeti ayağına götürmek, bu milletin değerleri ile siyaset yapmak, o değerleri muhafaza etmek, hem yerelde hem genelde bayrağı daha ileri taşımak boynumuzun borcu. Biz bugün geleceğe dair daha büyük hedefler koymuşuz.


Bizler vatandaşlarımıza her ne söz verdiysek yerine getirdik. Ege’de marka bir kent olduk, vizyon bir şehir kurduk. Denizli merkezde ne varsa ilçelerimizde o olacak diyerek ilçelerimize de hizmetimizi taşıdık. Şüphesiz bunda AK Parti belediyeciliğinin katkısı yadsınamaz. Biz milletimize olan sevgimizi sadece lafta bırakmıyoruz. Aynı zamanda yatırımlarımızla, eserlerimizle, hizmetlerimizle de ispat ediyoruz. Hiçbir ilçemiz geri kalmasın, hiçbir vatandaşımız kendini dışlanmış, ötelenmiş hissetmesin diye gece gündüz gayret ediyoruz. İşte bu yüzden AK Parti’nin en büyük gücü milletiyle olan bağı ve bunun bir parçası olan millete yaptığı hizmetlerdir. Ancak hepsinden önemlisi, başarımızın ölçütü aziz milletimizin emanetine asla halel getirmeden, onu titizlikle koruyup, daha da zenginleştirerek, şehirlerimizde yaşayan insanımızı mutlu ve umutlu kılabilmektir. İnanıyor ve güveniyorum ki; sizlerin desteğiyle yeni projeler ve hizmetler için kaldığımız yerden devam edeceğiz. 31 Mart seçimleri memleketimize ve milletimize hayırlar getirsin” ifadelerini kullandı.

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.