Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
AK İcraatlar

AK İcraatlar

Birlikte başardık!

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Türkiye Bülteni

Türkiye Bülteni

Türkiye Bülteni

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
12-06-2019 18:14:54

DENİZLİ’NİN HAYALİ GERÇEK OLUYOR!

OTOYOLDA ENGEL KALMADI!

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Aydın-Denizli otoyolunun ihalesinin onaylandığını, inşaatın başlaması için bütün prosedürlerin tamamlandığını belirterek, “Denizli’nin yıllardır hayali olan projenin başlaması için artık hiçbir engel kalmadı. Aydın-Denizli arası artık çok kısa ve çok güvenli olacak. Başkaları konuştu ama biz yaptık. İlmek ilmek işlediğimiz süreci mutlu sonla tamamladık. Gururla ifade etmek isterim ki; yaparsa AK Parti yapar” dedi.

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, 26 Mart’ta ihalesi yapılan Aydın-Denizli otoyolunun ihalesinin 11 Haziran 2019 itibariyle onaylandığını, inşaatın başlaması için bütün hazırlıkların başladığını açıkladı.

5,3 MİLYARLIK DEV PROJE!

Projenin 5,3 milyar liraya mal olacak dev bir yatırım olduğunu ifade eden Milletvekili Şahin Tin, “Otoyolun yapım süresi 3 yıl olarak planlandı. Söz konusu otoyolun 140 kilometresi ana gövde, 14 kilometresi de bağlantı yolu olmak üzere toplam 154 kilometre uzunluğunda olacak. Otoyol bünyesinde 19 köprülü kavşak, 33 köprü, 19 viyadük ile 5 hizmet tesisi bulunacak. Aydın-Denizli Otoyolu, mevcut Aydın Çevre Yolu Otoyol ayrım kavşağından başlayarak Dalama üzerinden Yenipazar'a, oradan da Nazilli, Kuyucak, Buharkent ve Sarayköy'ün güneyinden devam ederek Denizli'de son bulacak” dedi.

“EMEK VERDİK, BAŞARDIK!”

Aydın-Denizli otoyolunun büyük ve maliyeti yüksek bir proje olduğuna dikkat çeken AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, “Bu nedenle kamuoyunun da tanık olduğu üzere ilmek ilmek işlediğimiz bir süreç yaşadık. Sabır ve emek isteyen bir projeydi. Denizli’nin yıllardır hayali olan bu proje ile ben de AK Parti’mizin siyaset sahnesine çıktığı ilk yıllarda İl Başkanlığımdan bu yana bizzat alakadar oldum. Sayın Bakanımız Nihat Zeybekci Beyefendi başta olmak üzere, hayalimiz olan bu projeye birçok milletvekilimiz, il başkanımız, bürokratımız emek verdi. Bizi hayalimize kavuşturan sürece katkı koyan herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

“DENİZLİ’NİN HAYALİ GERÇEK OLUYOR!”

Projenin başta turizm olmak üzere ekonomik anlamda büyük kazanımlar getireceğini vurgulayan AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, “Aydın-İzmir arasında yapılan ve uzun yıllardan beri kullandığımız otoban üzerinden geçerken hep büyük hayaller kurardık. ‘Aydın-Denizli arasında da böyle bir yol olsa ve daha rahat ve güvenli bir yolculuk yapsak’ derdik. İnşallah artık bu hayalimize kavuşmamıza ramak kaldı. ‪Kısa sürede tamamlanması planlanan Aydın Denizli arası otoban projesi ile memleketimiz Denizli’den artık zaman kaybı yaşamadan daha rahat ve güvenli bir şekilde Aydın ve İzmir’e ulaşacağız. Aydın-Denizli otoyolu, güvenli ve hızlı ulaşımın yanı sıra kentimize ekonomik anlamda da kazanç getirecek. Turizm yolu artık daha güvenli olacak. Devamında Antalya’ya uzanması öngörülen otoyol ile Denizli, turizm güzergâhının odağına yerleşmiş olacak. Diğer yandan İzmir limanına yük taşımacılığı artık daha hızlı ve konforlu olacak.” dedi.

 

 

“YAPARSA AK PARTİ YAPAR!”

 

 

“Bugüne kadar ne söz verdiysek yaptık” diyen Milletvekili Şahin Tin, açıklamasını şu ifadelerle tamamladı: “Birçok projede olduğu gibi, Aydın-Denizli otoyolunu bitirmek de inşallah bize nasip olacak. Onlar hayal bile edemedi ama biz gerçeğe dönüştürüyoruz. Birileri yürümeyi bile kendine zul görürken, biz milletimiz ve memleketimiz için her zaman daha ileriye koştuk. Elbette yetmez daha da ileriye koşacağız. Denizli’mizin, ülkemizin beklentilerini karşılamak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Gururla ifade etmek isterim ki; yaparsa AK Parti yapar.”

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.